Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αλλαγές στο Σύστημα Υπολογισμού και Διαχείρισης Αμοιβών Μηχανικών


Engineer

Recommended Posts

Το ΦΕΜ είναι πλέον υποχρεωτικό για κάθε απόδειξη.

 

Το πλέον γιατί? Που το αναφέρει ότι απαιτείται πια??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 599
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συνάδελφοι, προσπαθώ να βγάλω εντολή πληρωμής για ένα τοπογραφικό και δε μου δίνει τη δυνατότητα να βάλω συμφωνηθείσα αμοιβή (παρ΄ότι είμαι σε επεξεργασία). Τι κάνω λάθος άραγε???
Έχεις πάει στις Αναφορές ; Αν όχι πήγαινε και κάνε κλικ στο pdf με το σταυρυδάκι. Μετά θα μπορέσεις, εφόσον είσαι σε κατάσταση edit.
Είναι ανενεργές οι ΑΝΑΦΟΡΕΣ....καμία άλλη ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σημαίνει ότι δεν έχεις υποβάλλει το έργο !

Βασικά κάνω Υποβολή έργου και μου βγάζει σφάλμα στο Δεύτερο βήμα. Πραγματικά δε ξέρω τι κάνω λάθος...Το κουτάκι :"Έγκριση από ΤΕΕ " δε μπορώ να το επιλέξω πάντως, γιατί σκέφτηκα μήπως έφταιγε αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Βασικά κάνω Υποβολή έργου και μου βγάζει σφάλμα στο Δεύτερο βήμα. Πραγματικά δε ξέρω τι κάνω λάθος...Το κουτάκι :"Έγκριση από ΤΕΕ " δε μπορώ να το επιλέξω πάντως, γιατί σκέφτηκα μήπως έφταιγε αυτό...

 

Όταν πατήσεις Υποβολή , έχεις "τικάρει" τα κουτάκια με τις επιλογές απο κάτω,για να προχωρήσεις στο δεύτερο βήμα??

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε καινούρια εισαγωγή τότε...... Απ ότι βλέπω τα έχεις κάνει όλα αυτά που σου είπαν....

 

 

p.s Έχεις τικάρει την "Αποδοχή αμοιβών" στην αρχική σελίδα???

Edited by ethan
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι προφανές ότι κάτι έχει κολλήσει...Το θέμα είναι ότι τον αριθμό έργου της αμοιβής αυτής το έχω χρησιμοποιήσει σε Βεβαίωση του Ν. 4014 οπότε κανονικά δεν μπορώ να φτιάξω άλλη, εκτός κι αν στα σχόλια το αναφέρω... Τέλος πάντων θα επικοινωνήσω με το ΤΕΕ μήπως και βγάλω άκρη. Σας ευχαριστώ πάντως για τις απαντήσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.