Μετάβαση στο περιεχόμενο

Buildingcert εκτός λειτουργίας;


ΚΩΝ/ΝΟΣ

Recommended Posts

Γνωριζει κανεις που πρεπει να καταχωρησω στο buildindcert το e-paravolo που πληρωσα για την ανανεωση της συνδρομης μου?

Παλια υπηρχε πεδιο καταχωρησης των στοιχειων του παραβολου, αλλα δεν το βλεπω πια.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελικα ο λογος που δεν βλεπω τις οδηγιες ανανεωσης συνδρομης ειναι οτι πηγα να πληρωσω ανω του 1 μηνος απο τη ληξη της συνδρομης.

(το λεω για αλλους συναδελφους)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Νομίζω ότι η κατάσταση με τη λειτουργία του site πάει από το κακό στο χειρότερο. Έχω χάσει τη μπάλα πλέον πόσες φορές θα με πετάξει έξω. Είναι τραγικοί! 

Και στις 7 το πρωί και στις 10 το βράδυ, πάλι κολλάει!!! ΕΛΕΟΣ! 

Edited by TomA
Link to comment
Share on other sites

Να δεις που θα πουν ότι δεν φτάνουν τα εισπραττόμενα όβολα για "την εύρυθμη λειτουργία και συντήρηση του συστήματος" και θα ζητήσουν αύξηση των ετήσιων συνδρομών (ή μάλλον του ποσοστού παρακράτησης ανά ΠΕΑ (όταν αρχίσει να ισχύει)) :mrgreen:.

Edited by panos-vicious
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα, από το πρωί σήμερα μου βγάζει το παρακάτω:

 

Λόγω τεχνικού προβλήματος, έχει τεθεί προσωρινά όριο στον αριθμό των χρηστών που μπορούν να χρησιμοποιούν ταυτόχρονα το σύστημα. Αυτή τη στιγμή, το όριο αυτό έχει ξεπεραστεί. Παρακαλούμε δοκιμάστε αργότερα
Ζητάμε συγγνώμη για την αναστάτωση

 

Το βγάζει και σε εσάς;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.