Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατάθεση δικαιολογητικών Β' φάσης του Ν.4014/2011


Recommended Posts

αυτό με την ηλικία και το διάβασμα πάντως το διαπιστώνω και εγώ . Το θέμα είναι ότι δεν έχω διάθεση πιά γιά νόμους κλπ και όχι γενικά γιά διάβασμα που δεν μου λείπει . Μάλλον λοιπόν η κρίση φταιει και όχι η ηλικία .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι, όταν λέμε διάβασμα εννοούμε διάβασμα νομοθεσίας...

Edited by Faethon11
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται την ώρα...  (κολοκυθοκορφάδων...τι με θύμησες, θα πω στην πεθερά να μου τηγανίσει... μαζί με τριαντάφυλλα)

Link to comment
Share on other sites

Οφ τοπικ αλλα, μετα λογου γνωσεως, σας λεω πως το 90% των υπαλληλων ΥΔΟΜ αγνοουν ΝΟΚ, 4178, 4014, 4030, 3919 κλπ κλπ αμετρητες εγκυκλιοι και αποφασεις

Link to comment
Share on other sites

αν έχω δηλώσεις σε προσωρινή υπαγωγη στον 4014 με εξοφλιμένο όλο το πρόστιμο και ανεβασμένα όλα τα αρχεία. Σύμφωνα με τις οδηγείες του υπεκα δεν θεωρούνται εκρεμείς. Οπότε θα τις αφήσω έτσι και απλά θα δώσω στον πελάτη αντίγραφο της δηλωσης που θα αναγράφει όμως ''προσωρινή υπαγωγή''?? (δεν χρειάζεται χαρτί για να γίνει μεταβίβαση απλά ζητάει ένα αποδεικτικό που να φαίνεται οτι έχει δηλωθεί στον 4014. γνωρίζει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

κάπου το διάβασα ότι αυτές τελικά θεωρούνται ολοκληρωμένες....

Το βρίσκω λίγο κουφό αλλά βάζει ως έλεγχο μόνο το πρόστιμο και τα σχέδια.

Το αν έχει πάει σε ολοκληρωμένη.... δεν το λαμβάνει υπόψη......

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.