Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δημόσια Έργα


KF

Recommended Posts

Ρε παιδιά πείτε τα ανοιχτά τα προγράμματα, δεν είναι διαφήμιση αυτό. Και σε άλλους τομείς αναφέρουμε ποργράμματα.

 

Να ρωτήσω κάτι. Σε ατομική εργοληπτική επιχείρηση, μπορεί να κατεβαίνει σε διαγωνισμούς συγγενικό πρόσωπο με εξουσιοδότηση ή πληρεξούσιο ή οτιδήποτε άλλο ?

 

Μου φαίνεται περίεργο να μην μπορεί να καταθέσει τα χαρτιά κάποιος εξουσιοδοτηθείς συγγενής - φίλος - συνάδελφος. Θα το έψαχνα περαιτέρω. Ρώτα τα άτομα που είναι συνήθως επιτροπή διαγωνισμού.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πείτε τα ανοιχτά τα προγράμματα, δεν είναι διαφήμιση αυτό. Και σε άλλους τομείς αναφέρουμε ποργράμματα.

 

Να ρωτήσω κάτι. Σε ατομική εργοληπτική επιχείρηση, μπορεί να κατεβαίνει σε διαγωνισμούς συγγενικό πρόσωπο με εξουσιοδότηση ή πληρεξούσιο ή οτιδήποτε άλλο ?

 

Για το 2ο, εξαρτάται από τονν τύπο της διακήρυξης.

post-2272-0-19041900-1472809490_thumb.jpg

post-2272-0-78790700-1472809533_thumb.jpg

Edited by georgegaleos
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

η δεύτερη σελίδα αφόρα διαγωνισμούς με προκήρυξη τύπου Α είναι συνήθως για προχείρους διαγωνισμούς με κατάθεση δικαιολογητικών και προσφοράς στο πρωτόκολλο της υπηρεσίας σε αυτές μπορεί να κατατεθεί η προσφορά ακόμα και με κουριερ ή να την κατάθεση οποιοσδήποτε 

Link to comment
Share on other sites

Η διακηρυξη τυπου Α αφορα εργα >5286000 ευρω .Κανονικοι διαγωνισμοι και οχι προχειροι υπαγομενοι στο Ευρωπαικο Δικαιο

 

"ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ

 (Τύπος Α)

Για έργα που εμπίπτουν λόγω προϋπολογισμού στο πεδίο εφαρμογής των Οδηγιών 2004/18 και 2004/17."

Edited by KF
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι ατομική όχι. Αν είναι εταιρία πρέπει να το αναφέρει το καταστατικό ότι μπορεί να εκπροσωπήσει την εταιρεία

Να προσθέσω οτι πρεπει ταυτοχρονα να ειναι και μελος της εταιρειας ή του ΔΣ (αναλογως τη μορφη της εταιρειας)

Link to comment
Share on other sites

MS excel. Πες μου αν θες να σου στειλω το εξελακι που χρησιμοποιω.

 

Μήπως μπορώ να έχω κι εγώ το εξελάκι;

 

Παρακαλώ πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.