Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Πρόκειται για διόροφο με 2 όροφοδιαμερίσματα και υπόγειο που είναι αποθήκη με τους λέβητες.Όλα χωρισμένα μεταξύ τους δεν ενώνονται με κανέναν τρόπο και το κλιμακοστάσιο είναι έξω από το κτίριο.Άρα στο ΠΕΑ βάζω και το υπόγειο ως μη θερμαινόμενο χώρο?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μια ερωτηση:

κατοικια που ανηκει σε ιερο ναο δηλαδη σε Ν.ΠΔΔ δεν ειναι επιλεξιμη. σωστα?

πρεπει να ανηκει σε ιδιωτη.

ρωταω μηπως και κανω λαθος.

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

@stvxri σωστά δεν είναι επιλέξιμη, το πρόγραμμα αφορά κατοικίες που ανήκουν αποκλειστικά σε φυσικά πρόσωπα.

 

Να κάνω και εγώ με τη σειρά μου μια ερώτηση για την οποία δεν βρίσκω σαφή απάντηση. Η διαδικασία με τα ένσημα στο ΙΚΑ πώς ακριβώς γίνεται; 

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν υπάρχει σύσταση οριζόντιας ιδιοκτησίας δεν θα πρέπει να συμφωνήσουν και οι υπόλοιποι για τισ όποιες εργασίες γίνουν; Δεν μιλώ αν είναι επιλέξιμο απο την τράπεζα αλλά απο πλευράς των υπόλοιπων ιδιοκτητών, όπου κάποιος μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα. Λογικά δεν χρειάζεται υπύθυνη δήλωση συγκύριου υπογεγραμμένη και από τους υπόλοιπους ιδιοκτήτες;

Edited by antboton
Link to comment
Share on other sites

Έχω περίπτωση με διώροφη οικοδομή στην επαρχία το ισόγειο αποτελείται από κατοικία και κατάστημα και ο όροφος είναι κατοικία, Οι κατοικίες έχουν διαφορετικές εξώπορτες και δεν επικοινωνούν εσωτερικά μπορώ να τις εντάξω στο εξοικονομώ κατοίκων σαν μια κατοικία?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.