Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το ίιδο και σε μένα, κατα το απόγευμα

 

Οι άνθρωποι δεν παίζονται...κάνουν τα πάντα για να πουλήσδουν το όποιο εμπόρευμα τους

 

Μαλιστα παρατήρησα οτι έχει και COP = 4.0 (δεν ξερω μπορεί και να έχει, άλλα ο κουλουράς θα φωνάζει πάντα φρέσκο κουλούρι)

Link to comment
Share on other sites

πειτε του οτι τα θελετε μπροστα

ανεξαρτητως αν πριν το 2ο παει σε αλλον χαχαχχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Νιώθω πολύ τυχερός και ευλογημένος σήμερα.

Μου ήρθε ένα email συνεργασίας (όπως και σε πολλούς από εσάς υποψιάζομαι), για συνεργασία στο εξοικονομώ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.

Ο τύπος πουλάει αντλίες θερμότητας και για κάθε πελάτη (ΔΙΚΟ ΜΟΥ) που θα του πηγαίνω θα μου δίνει τις αμοιβές από τα δύο ΠΕΑ και αυτή του σύμβουλου έργου!!!!!

Απίστευτη ευκαιρία, δε νομίζετε;;;; θα πηδηχτώ από το μπαλκόνι με αυτά που διαβάζω...  :mrgreen:

 

Χαχαχα... Τυχερός και ευλογημένος!!! Απίστευτο... Δηλαδή τι λέει το μέιλ; "Για κάθε πελάτη που θα μας φέρνετε";;

Link to comment
Share on other sites

Γράφει λοιπόν ο τύπος...

"Αναζητώ υποψηφίους πελάτες που θα ήθελαν να εγκαταστήσουν ΔΩΡΕΑΝ μια αντλία θερμότητας και πληρούν τα κριτήρια της κατηγορίας Α1. Για κάθε πελάτη ο οποίος εγκρίνετε εσείς θα αμείβεστε για έκδοση 2 ΠΕΑ και την αμοιβή συμβούλου έργου συνολικά 750 Ευρώ."

 

Για το δωρεάν δεν σχολιάζω. Καταλαβαίνετε τι λέει δημόσια (στο website) και ευθαρσώς!!!

Επιπλέον δεν αναφέρει ΠΟΥΘΕΝΑ για τι αντλίες μιλάμε. Πουθενά μοντέλο. Μόνο ότι το COP είναι 4!!!

Edited by tsx
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση,

ανοιγόμενες πόρτες χωρίς υαλοστάσιο αλλά με πάνελ αλουμινίου, εμπίπτουν στην επιδότηση των ανοιγόμενων κουφωμάτων ή έχουμε θέμα?

 Ναι αρκεί να έχουν πιστοποιημένο U του πάνελ και του αλουμινίου.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Γράφει λοιπόν ο τύπος...

"Αναζητώ υποψηφίους πελάτες που θα ήθελαν να εγκαταστήσουν ΔΩΡΕΑΝ μια αντλία θερμότητας και πληρούν τα κριτήρια της κατηγορίας Α1. Για κάθε πελάτη ο οποίος εγκρίνετε εσείς θα αμείβεστε για έκδοση 2 ΠΕΑ και την αμοιβή συμβούλου έργου συνολικά 750 Ευρώ."

 

Για το δωρεάν δεν σχολιάζω. Καταλαβαίνετε τι λέει δημόσια (στο website) και ευθαρσώς!!!

Επιπλέον δεν αναφέρει ΠΟΥΘΕΝΑ για τι αντλίες μιλάμε. Πουθενά μοντέλο. Μόνο ότι το COP είναι 4!!!

Αυτό είναι αθέμιτος ανταγωνισμός, θα στείλω αίτημα παραπόνων στο ΥΠΕΚΑ :mrgreen:

εμένα μου ήρθε μήνυμα για τζάκι, λέβητα πελετ και γράφει και βαθμό απόδοσης και εγγύηση και ΑΠΛΑ ειδικές τιμές για ενεργειακούς επιθεωρητές...

Link to comment
Share on other sites

Για το τζάκι και τον λέβητα το βρίσκω μια χαρά το email (μου ήρθε και μένα).

Σκέφτηκε ο τύπος ότι αρκετοί επιθεωρητές κάνουν και έργα, οπότε προωθεί τα υλικά του.

 

Και αυτός με τις αντλίες, το ίδιο κάνει. Απλά ο τρόπος που το κάνει προκαλεί γέλιο...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.