Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εξοικονόμηση κατ' οίκον - Τράπεζες (συμπεριφορά, παράπονα, κ.λ.π.)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 327
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα συνάδερφοι.Σε συνέχεια της χθεσινής κουβέντας μας εσείς λέτε εμπεριέχει αρκετό ρίσκο ν αναλάβω διαμέρισμα πελάτη για εξοικονομώ το οποίο εχει νοικιάσει σε μικροβιολόγο.Δηλ. με συμβουλεύετε να το αφήσω

Link to comment
Share on other sites

σε συμβουλευουμε να σκεφτεις καλα

περα απο την οποια εντυπωση αφησεις στο πελατη

ειτε στην περιπτωση που ξερει την λαδια, ειτε την βρει μπροστα του χωρις να το ξερει

να σκεφτεις και τους κοπους σου........

μια γκομενα κολλαει πανω σου πιο πολυ αμα την "φτυνεις"

 

δειξε σοβαροτητα

 

ΔΕ ΘΑ ΠΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ.... ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΩ

 

ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Edited by OTTO_engine
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα συνάδερφοι.Σε συνέχεια της χθεσινής κουβέντας μας εσείς λέτε εμπεριέχει αρκετό ρίσκο ν αναλάβω διαμέρισμα πελάτη για εξοικονομώ το οποίο εχει νοικιάσει σε μικροβιολόγο.Δηλ. με συμβουλεύετε να το αφήσω

Επιπλέον θα χρειασθείς Υ.Δ. του ενοίκου (ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ VI) ότι χρησιμοποιεί το διαμέρισμα σαν κατοικία. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

συναδερφος μου ειπε οτι αν ειναι δηλωμενο στο ε9 σαν επαγγελματικη στεγη νοικιασμενο δεν υπαρχει προβλημα.εδω βλεπω διασταση αποψεων

Link to comment
Share on other sites

συναδερφος μου ειπε οτι αν ειναι δηλωμενο στο ε9 σαν επαγγελματικη στεγη νοικιασμενο δεν υπαρχει προβλημα.εδω βλεπω διασταση αποψεων.εγω θελω να κανω σωστα την δουλεια μου δεν θελω να κανω λαμογια απλα επειδη δεν το χω βρει μπροστα μου ξανα γιαυτο ρωταω

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.