Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγκρίθηκε πρόγραμμα ενίσχυσης δικαιούχων για την απόκτηση της ιδιότητας του Ενεργειακού Επιθεωρητή


ikoutoulas

Recommended Posts

  • 1 month later...

μπαινεις στον λογαριασμο σου και πας εκει που λεει αιτηση για μονιμος,καπου εκει εχει το αιτηση για προγραμμα ενισχυσης.Εκει σου αναφερει αν εχουν παραληφθει τα χαρτια και αν εχει εγκριθει η αιτηση σου. 

Μπορείς να το επαληθεύσεις;

Έχω στείλει εμπρόθεσμα τα δικαιολογητικά, το έστειλα συστημένο, στο elta.gr μου εμφανίζει πως παραδόθηκε στις 29/12/2014 αλλά στο buildingcert δεν δείχνει τίποτα σχετικό.

Εκεί που λέει "ημερομηνία παραλαβής mail" εμφανίζει τα έγγραφα που είχα στείλει με email, όχι με τα ΕΛΤΑ.

Από κάτω λέει πως η αίτηση έχει εγκριθεί αλλά νομίζω το έλεγε και πριν στείλω τα χαρτιά.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα Συνάδελφοι,

 

βγήκαν οι αποφάσεις Υπαγωγής:

 

ΩΝΓ7465ΦΘΗ-ΠΨΙ.pdf

7ΡΧΓ465ΦΘΗ-1ΛΑ.pdf

Β8ΖΡ465ΦΘΗ-ΨΥΙ.pdf

 

και Απορρίψεως:

 

ΩΓΥΘ465ΦΘΗ-ΔΔΗ.pdf

6ΜΔΕ465ΦΘΗ-9Ο3.pdf

ΩΝ3Χ465ΦΘΗ-4ΑΚ.pdf

 

Νέα καταληκτική ηµεροµηνία για την υποβολή των πρωτοτύπων δικαιολογητικών στον Ενδιάµεσο Φορέα Διαχείρισης του Προγράµµατος ορίζεται η 22/05/2015.

Edited by Antiermitianos
Link to comment
Share on other sites

Όχι Συνάδελφε ->

"εως την καταληκτική ηµεροµηνία υποβολής των πρωτότυπων της αρχικής απόφασης, µεγάλος αριθµός δυνητικά δικαιούχων δεν είχε υποβάλει στον Ενδιάµεσο Φορέα ∆ιαχείρισης του Προγράµµατος τα εν λόγω δικαιολογητικά και συνεπώς, µε γνώµονα τη µέγιστη δυνατή αποτελεσµατικότητα του Προγράµµατος, προκύπτει η ανάγκη παράτασης της ανωτέρω καταληκτικής ηµεροµηνίας."

Έτσι προκύπτει η 22/05/2015.

 

[ΠΗΓΗ: http://tinyurl.com/kjahlh6]

Edited by Antiermitianos
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλοσύνη τους επιασε πασχαλιατικα!!!

Ας δωσουν την επιδότηση σ οσους στειλαν σωστα τα δικαιολογητικά και ας κανουν μια συμπληρωματική για τους υπόλοιπους αν τους νοιάζει τοσο πολυ πια η μεγιστη αποδοτηκότητα του προγράμματος!!!!

Εδω τοσο καιρο δεν κανουν υποσχρεωτικό το ΠΕΑ στο ταξις να κινηθεί λιγο η αγορά και μας πουλάν φουμαρα για αποτελεσματικότητες και κουραφέξαλα.....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν τους τα έστειλα και δεν θα τους στείλω, γιατί απλά δεν σκοπεύω να δώσω εξετάσεις (και επειδή, μεταξύ μας, δεν πιστεύω ότι πρόκειται να δώσουν τίποτα)

 

Μήπως αντί για δικαιολογητικά να τους στείλω μια υπεύθυνη δήλωση δωρεάς???

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.