Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαλλον θα παω δευτερα απο κοντά να δω προϋποθέσεις και χρόνο αναμονής. Επίσης θα κοιτάξω μήπως μπορει να βγάλει ο πατέρας μου και να πληρωθεί απο εκει αν δεν γινεται σε μένα. Οπως και να εχει άσχετα απο καθε κατάληξη θα ενημερώσω σχετικά

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θέλει κατ' αρχάς να μην έχεις καθυστερημένη πληρωμή σε άλλη τράπεζα το τελευταίο 6μηνο.

Από δικαιολογητικά, έναν πρόσφατο λογαριασμό ΔΕΚΟ για τη διεύθυνση, τρία τελευταία εκκαθαριστικά, ταυτότητα και το ειδοποιητήριο του ΤΣΜΕΔΕ που είναι να πληρωθεί (για να δουν λέει το όριο που θα έχει η κάρτα). Τουλάχιστον εμένα αυτά μου ζήτησαν στο κατάστημα στο Μαρούσι (που είσαι και ΒΠ).

 

Βλέπω έχει και στη Χαρ. Τρικούπη Νεά Ερυθραία κατάστημα

Edited by Meremeti
Link to comment
Share on other sites

Αμα θέλει 3 εκκαθαριστικά...πρόβλημα μιας και στο τελευταίο ότι έκανα. Τα προηγούμενα άστα να πάνε... Τώρα για ειδοποιητήριο τι να πάω το Α15? είχα χαμηλότερη κατηγορία που καταργήθηκε ενώ το Β δεν έχει βγει ακόμη... 

Πηγαίνω στης Κηφισιάς που δεν έχει κόσμο και ξεμπερδεύω γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα συναδελφοι, θελω να πληρωσω το α' ειδοποιητηριο του 2015, επειδη ειναι ληξιπροθεσμο δεν μπορω να πληρωσω στην αττικα. γνωριζετε ποια διαδικασια πρεπει να ακολουθησω? Μηπως μπορω να πληρωσω μεσω e-banking και το επιπεον ποσο απο προσαυξησεις να πληρωθει με το β' ειδοποιητηριο? Σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στο ΤΣΜΕΔΕ (κατά 99,99%) κααι έχει μαζί σου και κάτι παραπάνω για τους τόκους λόγω εκπρόθεσμου (κατά 99,99% σίγουρο κι αυτό).

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.