Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εντωμεταξύ συνάδελφοι πλήρωσα στις 27/2 και ακόμη δεν έχει περαστεί στο σύστημα...

Συνάδελφε βλέπε #3070.....(λολ ,λολ,λολ...)

Link to comment
Share on other sites

Στην καρτελίτσα του ΕΦΚΑ που αναγράφει ληξιπρόθεσμες οφειλές έως 2016 συμπεριλαμβάνεται και το Β εξάμηνο του 2016 που λήγει τον Μάρτιο? Τα φώτα σας συνάδελφοι γιατί προσπαθώ να υπολογίσω τι έχω...

Link to comment
Share on other sites

 

Στην καρτελίτσα του ΕΦΚΑ που αναγράφει ληξιπρόθεσμες οφειλές έως 2016 συμπεριλαμβάνεται και το Β εξάμηνο του 2016 που λήγει τον Μάρτιο? Τα φώτα σας συνάδελφοι γιατί προσπαθώ να υπολογίσω τι έχω...

 

 

Δεν είναι απαραιτήτως σωστά αυτά που αναγράφονται . Θέλει διασταύρωση από τις υπηρεσίες των ταμείων που απορροφήθηκαν από τον ΕΦΚΑ .

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα πάντως, ενω εχω πληρώσει τόσο τον 1ο όσο και τον 2ο

εδω και καμια 15ρα μέρες και εχουν ενημερωθει οι πληρωμές στο σύστημα,

στην κεντρική καρτέλα μου λέει ακόμα τρεχουσα είσφορά τάδε, 1/2017, εμπρόθεσμη

πληρωμή μέχρι  28/02/2017....μπορεί σε καμια βδομάδα να μου λεει πάρε το 0 για να

ξεκολλήσει..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και σ' εμένα. Τρέχουσα, μα τρέχουσα είναι η του προηγούμενου μήνα που -υποτίθεται πως- θα πρέπει να πληρωθεί ως το τέλος του τρέχοντος. Τι σ@*$#ατά ελληνικά ξέρουν οι κόπανοι;

Το ότι δόθηκε παράταση στην εξόφληση του 1ου μήνα δεν αναιρεί την παραπάνω ερμηνεία. Αλλιώς ας έγραφαν "τρέχουσες εισφορές 1/2017 και 2/2017".

Ξέρω, άλλα κι άλλα κάνουν, αλλά ακριβώς το άλλα κι άλλα και το άλλα αντ' άλλων είναι που με ζοχαδιάζουν όσο μπαίνω στην κ@##$%!*&λοσελίδα τους.

Edited by panos-vicious
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και σ' εμένα. Τρέχουσα, μα τρέχουσα είναι η του προηγούμενου μήνα που -υποτίθεται πως- θα πρέπει να πληρωθεί ως το τέλος του τρέχοντος. Τι σ@*$#ατά ελληνικά ξέρουν οι κόπανοι;

Το ότι δόθηκε παράταση στην εξόφληση του 1ου μήνα δεν αναιρεί την παραπάνω ερμηνεία. Αλλιώς ας έγραφαν "τρέχουσες εισφορές 1/2017 και 2/2017".

Ξέρω, άλλα κι άλλα κάνουν, αλλά ακριβώς το άλλα κι άλλα και το άλλα αντ' άλλων είναι που με ζοχαδιάζουν όσο μπαίνω στην κ@##$%!*&λοσελίδα τους.

 

Καλά , δε βλέπετε τον τραγέλαφο με όλη την ιστορία αυτή ? Περιμένατε κάτι καλύτερο στο θέμα αυτό ? 

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ειλικρινά; Αυτή η μανία που σας έπιασε με την ενημέρωση του συστήματος έχει κάποιο πρακτικό νόημα; Δηλαδή θέλετε ασφαλιστική ενημερότητα και δε μπορείτε να πάρετε ή σας δείχνει ανασφάλιστους στον κλάδο υγείας ή γίνεται μόνο για τη γκρίνια;

 

Υ.Γ. Δεν ειρωνεύομαι, σοβαρά το ρωτάω.

 

Υ.Γ. 2: Στο μεταξύ, μόλις μπήκα στο ΕΦΚΑ να δω τι γίνεται. Εγώ πλήρωσα χθες (από internet banking της Εθνικής) και σήμερα φαίνεται η πληρωμή μου στο σύστημα.

Edited by ted78
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.