Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

Κατάφερε να το πληρώσει κανείς μέσω ebanking εθνικής; Δεν μου δέχεται τον αριθμό ειδοποιητηρίου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:shock: Αν δεις πότε είναι η ληξη προθεσμίας πληρωμής δεν νομίζω να βρεις κάποιον να το πληρώσει τουλάχιστον πριν την επέτειο του ΟΧΙ. :shock:

Edited by georgegaleos
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

deathlok να πληρώσει τι? σήμερα βγήκε! πιστεύω αν προσπαθήσει κανείς να το πληρώσει σήμερα θα τον πάρουν για απονομή πλάκετας.

Edited by civilpablo
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

deathlok να πληρώσει τι? σήμερα βγήκε! πιστεύω αν προσπαθήσει κανείς να το πληρώσει σήμερα θα τον πάρουν για απονομή πλάκετας.

 

Εγώ προσπάθησα :P :P γιατί αν τα αφήνω τα ξεχνάω αλλά δεν προχωράει η πληρωμή στο ebanking της Εθνικής. Από το κακό στο χειρότερο πάει το τσμέδε στην οργάνωση, έκοψε τις online ασφαλιστικές ενημερώτητες τώρα εκδίδει και ειδοποιητήρια που δεν μπορούν να πληρωθούν online ?!

Link to comment
Share on other sites

σχετικά με την τόσο πρόωρη εξόφληση των υποχρεώσεων δεν είναι και το καλύτερο δείγμα προς τους αρμοδίους, λίγη υπομονή χρειάζεται και κανένα reminder, προσωπικές απόψεις πάντα

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

348,42 σε μένα, πληρωμή έως 30/11 , πάνω στο ειδοποιητήριο γράφει 2012 (δηλαδή θα έχουμε και Β2012, Α2013, Β2013 κοκ?)

επειδή έχουμε χάσει πλέον τον μπούσουλα  γι' αυτά που πληρώνουμε θέλω να ρωτήσω αν τα αναδρομικά Ν.3986/2011 ισοδυναμούν με αυτό το επιπλέον ~10% που θα πληρώσουμε μελλοντικά ως επιπλέον εισφορά ΕΦΚΑ πλέον του 26,95% με το οποίο εκδόθηκαν τα μέχρι τώρα ειδοποιητήρια ΕΦΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Αλλη οφειλη ειναι τα αναδρομικα του ν.3986/11 και αφορουν οφειλες στο τ.ΤΣΜΕΔΕ και θα ερχονται για αναδρομικα μεχρι του "14

 

και αλλη οφειλη ειναι τα αναδρομικα του ΕΦΚΑ (αυτο το ~10% που αναφερεις)

 

Σταλθηκε μεσω tapatalk

Edited by georgegaleos
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.