Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εκλογές ΤΕΕ - Αποτελέσματα


Engineer

Recommended Posts

Συμφωνώ με akius 100%

Και επίσης, συγνώμη αλλά όποιος εξισώνει το λευκό με την αποχή είναι εκτός πραγματικότητας.......Το πρώτο δείχνει αγανάκτηση, το δεύτερο αδιαφορία. Τι δεν καταλαβαίνετε?

Συνάδελφοι που ψήφιζαν για δεκαετίες συνεχώς και χθες δεν προσήλθαν στις εκλογές νομίζω ότι κάτι είχαν να πουν και δεν αδιαφόρησαν.

Εσεις τι δεν καταλαβαίνετε???

Edited by da-mi
Link to comment
Share on other sites

Τώρα μπήκα από το PC και είδα τα +,-

Μα καλά είναι δυνατόν να βάζετε + και - ; Υποστηρίξτε την άποψή σας με λόγια. Αρένα είναι εδώ; πάνω δάκτυλο-κάτω δάκτυλο; Αν είναι δυνατόν....

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι που ψήφιζαν για δεκαετίες συνεχώς και χθες δεν προσήλθαν στις εκλογές νομίζω ότι κάτι είχαν να πουν και δεν αδιαφόρησαν.

Εσεις τι δεν καταλαβαίνετε???

 

Ειλικρινά συνάδελφε, τώρα που θα ξεκινήσουν να μοιράζουν τις καρέκλες και την "πίτα" πιστεύεις ότι θα τους προβληματίσει η αποχή σου και η όποια "σιωπηλή διαμαρτυρία"?

Να κάνουμε το ίδιο και στις υπόλοιπες εκλογικές διαδικασίες ελπίζοντας να τους πιάσει το φιλότιμο?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τώρα μπήκα από το PC και είδα τα +,-

Μα καλά είναι δυνατόν να βάζετε + και - ; Υποστηρίξτε την άποψή σας με λόγια. Αρένα είναι εδώ; πάνω δάκτυλο-κάτω δάκτυλο; Αν είναι δυνατόν....

 

Άσε, τόλμησα να γράψω τη γνώμη μου και με ρήμαξαν στα - - - - - !!!!

Link to comment
Share on other sites

Άσε, τόλμησα να γράψω τη γνώμη μου και με ρήμαξαν στα - - - - - !!!!

 

 

Τώρα μπήκα από το PC και είδα τα +,-

Μα καλά είναι δυνατόν να βάζετε + και - ; Υποστηρίξτε την άποψή σας με λόγια. Αρένα είναι εδώ; πάνω δάκτυλο-κάτω δάκτυλο; Αν είναι δυνατόν....

εμ γι αυτό είχα ανοίξει και γω αυτό

http://www.michanikos.gr/topic/36708-Εκλογές-ΤΕΕ-και-παρατάξεις-τι-ψηφίζετε-και-γιατ/

 

ιάσονα ίδε και http://www.michanikos.gr/topic/31899-Καλημέρα-Καλησπέρα-Καληνύχτα/page-515#entry634436

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά είπαμε συζήτηση κάνουμε όχι οταν διαφωνούμε + και -

Αλλά και συ ρε Ιάσωνα τι λές για θάλασσα....Τόση βροχή και χαλάζι φάγαμε δεν χώρτασες? Οχι άλλο νερό....

Link to comment
Share on other sites

Καλά στα λέει ο Πάνος....Τώρα πραγματικά πιστεύεις ότι με την αποχή τους έβαλες σε σκέψεις??

Δεν τρέφω καμιά τέτοια αυταπάτη Ίκαρε και Πάνο.

Αλλά δεν ελπίζω και τίποτα καλό από αυτό το ΤΕΕ.

Πολύ λίγους ίσως και κανένα από αυτούς που θα μοιραστούν τις καρέκλες τους νοιάζει η δική μου άποψή μου ή των υπολοίπων συναδέλφων που συμμετέχουμε σε αυτό το site.

Αυτοί θα συνεχίσουν να φροντίζουν το συμφέρον τους κι εμείς θα αναζητούμε λύσεις στις απορίες μας ρωτώντας ο ένας τον άλλον για να υπερβούμε τα αδιέξοδα του επαγγέλματος....

Edited by da-mi
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.