Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αστεία - Ανέκδοτα (σχετικά και μη...)


iovo

Recommended Posts

http://www.womenonly.gr/loipon/kosmikaarticle.asp?catid=13952&subid=2&tag=10618&pubid=1218389#

 

τα συμπεράσματα δικά σας .............

 

όταν άλλα παιδιά βλέπουν το μέλλον ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΑΡΑΧΝΟ κάποια άλλα παιδιά απλά γελούν και βάζουν βάσεις να αποτελέσουν τις ηγετικές μορφές της νέας Ελλάδας.

 

 

το ανέκδοτο είναι το bold !! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ούτε Θόδωρα με λένε ούτε διαβάζω βλακείες.........

 

απλά έψαχνα στο google για κολέγια και μου έβγαλε και αυτό !!

 

ΝΤΟΙΝΓΚ !!

Link to comment
Share on other sites

η φράση είναι δικιά μου......... :lol: :lol: :lol: δεν υπάρχει στη σελίδα εκείνη.

 

Ούτε εγώ ξέρω ποιο κολέγιο είναι αυτό !!! Αλλά πολύ ελίτ ρε παιδί μου.....ντρέπομαι να τους κοιτάζω και μόνο !! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

εγώ να δεις ...........

 

όσο περνάνε τα χρόνια ρέπω από νεοφιλελεύθερος σε αναρχικοισοπεδωτικός !!

 

:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αληθινή ιστορία εργοταξιακής τρέλας.

 

Συνεργείο κατασκεύαζε κατοικία. Ο ιδιοκτήτης τους έπρηζε καθημερινά. "Όχι, εδώ δεν είναι καλό. Όχι εκεί είναι στραβό. Όχι έτσι δεν μου αρέσει". Κτλ κτλ κτλ.

Τσαντίζονται οι εργάτες και αποφασίζουν να εκδικηθούν τον ιδιοκτήτη, τοποθετώντας ένα μπουκάλι μέσα στον τοίχο, στην πλευρά του κτιρίου που συνήθως φυσούσε. Το μπουκάλι ήταν βαλμένο με την τρύπα του προς την έξω επιφάνεια του τοίχου. Το σοβαντίσανε, ωραία και καλά, και άφησαν μια απειροελάχιστη τρύπα στον σοβά, ίσα ίσα να περνάει λίγο ο αέρας. Αποτέλεσμα, κάθε φορά που φυσούσε, περνούσε ο αέρας μέσα στο μπουκάλι και ακουγόταν ένα δυνατό σφύριγμα, σπάζοντας τα νεύρα του ιδιοκτήτη...ο οποίος προσπαθούσε απεγνωσμένα να καταλάβει γιατί σφυρίζει το σπίτι του!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.