Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αστεία - Ανέκδοτα (σχετικά και μη...)


iovo

Recommended Posts

Από χιούμορ δόξα τω Θεώ τα πάω καλά. Και το εγγλέζικο το πάω και το μπλακ και το γκροτέσκ και το καυστικό ενώ αγαπημένο το σουρεάλ. Και νομίζω ότι μπορώ να διακρίνω συχνά την ωριμότητα, τη βαθύτητα σκέψης και το στόχο. Εδώ μου ξέφυγε...σόρυ.

 

Υπάρχουν άνθρωποι που βλέπουν εχθρούς και κατασκόπους παντού. Μου έχει τύχει να παρεξηγηθώ για μία απλή συμβουλή/παρατήρηση. Λύση υπάρχει αλλά είναι ακριβή (αναθεματισμένοι ψυχολόγοι).

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να το πήρε κανείς ως μομφή απέναντι στον Χαρης κ ZaXoYs. Είναι μια απλή πλάκα κ τίποτα άλλο. Να μας θυμίσει πως σε ένα thread μπορεί να έχουμε ανοιχτή αντιπαράθεση αλλά στο άλλο είμαστε μια παρέα που πειράζει ο ένας τον άλλο κ γελάμε όλοι μαζί. Το ωραίο θα ήταν λοιπόν να κάνει κάτι αντίστοιχο ο Χάρης ή ο ZaXoYs...

 

Άντε να με δω να με σουβλίζει ο Χάρης σαν το Αθανάσιο Διάκο κ τι άλλο :shock: :P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.