Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αστεία - Ανέκδοτα (σχετικά και μη...)


iovo

Recommended Posts

Πάνο καλημέρα,

Το "μπράβο" πάει στο φίλο-συνάδελφο που μου το έστειλε ... απλά εγώ ψυλλιάστηκα  μην λειτούργησε σαν κι 'μένα --με εννόησες 8-)  (κάποιες φορές!!) ...και θέλησα να το επιβεβαιώσω ... και το επιβεβαίωσα.

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Εξάλλου το έχει αναδείξει και ο ΣΑΤΕ και με εύστοχο σχόλιο. Τι πιο επίσημο να το δει κάποιος ...

 

Edit: Αναφέρεται και στο capital.gr (ένα site το οποίο γενικότερα έχει μεγάλη επισκεψιμότητα με ότι αυτό συνεπάγεται ως προς την ανάγνωση του συγκεκριμένου θέματος. Ενδιαφέρον παρουσιάζει η προσέγγιση του υπογράφοντα .... "To Capital.gr επιχείρησε να επικοινωνήσει τόσο με τον υπεύθυνο για πληροφορίες που αναφέρεται στην προκήρυξη κ. Κωνσταντίνο Μίχα, όσο και με το γραφείο Τύπου του δήμου Περιστερίου, ωστόσο δεν έλαβε κάποια απάντηση.").

Καθώς και σε πολλά άλλα sites με μεγάλη επισκεψιμότητα.

Παρεμπιπτόντως είδα ότι υπάρχει και στη Διαύγεια (ΑΔΑ: 657ΙΩΞ2-0Κ0)

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και στη ΔΙΑΎΓΕΙΑ (σελ 8 παρ. 9.3.4)

 

Το λινκ υπάρχει στο αρθρο της καθημερινης

 

Πηγη : http://www.kathimerini.gr/934077/gallery/epikairothta/ellada/h-diaygeia-ek8etei-ton-dhmo-peristerioy-kwsta-tis-exoyn-oi-promh8eytes-poy-8eloyme-alliws-prosarmose-to

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Edited by coulis
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο το είπαν και στον Alpha ... (συνολική αναφορά όχι πάνω από 30'').

Για προβοκάτσια είπε ο Παχατουρίδης (Δήμαρχος).!!!! :grin:  και ότι θα "πέσουν κεφάλια"!!! 8-) και ... ψάχνουν και τον Κώστα ... 

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.