Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι θα ψηφίσετε στο δημοψήφισμα της 5 Ιουλίου 2015;


ΙΑΣΟΝΑΣ

Τι θα ψηφίσετε στο δημοψήφισμα της 5 Ιουλίου 2015;  

485 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι θα ψηφίσετε στο δημοψήφισμα της 5 Ιουλίου 2015;

    • ΝΑΙ
      215
    • ΟΧΙ
      270


Recommended Posts

Βαρουφάκης: Aν βγει ΝΑΙ παραιτούμαι. (Να ένας καλός λόγος για το ΝΑΙ)

Αναφέρει ακόμη πως αυτός και η σύζυγός του δεν έχουν πάει σε ουρές στα ΑΤΜ γιατί διάγουν λιτό βίο .....(ενώ οι συνταξιούχοι που λιποθυμούν για 60 ευρώ???)

 

(http://www.lifo.gr/now/politics/69966)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

POLL.png

 


 

Το PrintScr είναι περίπου 3 λεπτά προ της ανάρτησης.

Οπότε θα δούμε και αύριο και μεθαύριο και φυσικά την κυριακή τα πραγματικά.

 

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε Αντιερμιτιανέ

άλλη μια εξαίρετη ανάρτηση

άραγε θα την διαβάσουν όσοι επιμένουν να αμφισβητούν ότι το σημαντικότερο πρόβλημα είναι η βιωσιμότητα του χρέους?

ποιος όμως έχει την ψυχραιμία (ή τον κοινό νου) να στοχαστεί? 

 

και μια μικρή διόρθωση: φαεινός

Edited by tetris
Link to comment
Share on other sites

κ. κ. Mods,

 

Γνωρίζουμε ΜΟΝΟ τον αριθμό των ψηφισάντων, τώρα 444. Μήπως θα μπορούσαμε να μάθουμε και ποιοί από μας ψήφισαν?

 

Link to comment
Share on other sites

Έχασα τιποτα; Τωρα γύρισα απο τη δουλεια... Εξακολουθώ να στηρίζω ΝΑΙ με τα μπουνια

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχασα τιποτα; Τωρα γύρισα απο τη δουλεια... Εξακολουθώ να στηρίζω ΝΑΙ με τα μπουνια

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 Ναι, στο #790 κάποιος αναιδής βρίζε την Πανάθαι

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ακόμα και τώρα τα προβλήματα που έχουμε γιγαντώνονται από τα διαρθρωτικά προβλήματα που έχουμε  ΠΧ εδώ στην περιοχή μου οι πληρωμές έγιναν ομαλά όπως κάθε άλλη φορά που πληρώνονταν τα γερόντια Πήγε η μάνα μου σήμερα και κανένα παράπονο δεν άκουσα πλην των κοινών για τα λίγα χρήματα Ενώ στην Αθήνα τεράστιες ουρές φωνές κλπ Λογικό αφού το 60 % είναι κονσερβοποιημένο στην πόλη αυτή . Εδώ και καθόλου χρήματα να μην έδιναν θα  βρίσκαμε το τρόπο και όλοι θα βολεύονταν στην τροφοδοσία τους με αγαθά τουλάχιστον τα απαραίτητα Αλλά εκείνο που τρελαίνομαι είναι να βλέπω ανθρώπους που ψήφισαν μια κυβέρνηση μετά να μην την εμπιστεύονται ούτε στα πιο απλά θέματα 

 

Τώρα μόλις έφυγε από το γραφείο μου κτηνοτρόφος νέος ,  βρίζοντας τον Καραμανλή που είχα στην τηλεόραση και φωνάζοντας για ΟΧΙ Ένα νέο παιδί που δίνει αγώνα να παράγει και να σταθεί στα πόδια του και να στήσει ένα νοικοκυριό 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

άραγε θα την διαβάσουν όσοι επιμένουν να αμφισβητούν ότι το σημαντικότερο πρόβλημα είναι η βιωσιμότητα του χρέους?

 

Το μήνυμά μου #779 στη σελ. 78 που έλεγε πώς το χρέος κατέστη μη βιώσιμο τo είδατε;

Edited by GabeR
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.