Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενημέρωση ΤΕΕ σχετικά με την πρόσβαση στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες του για όσους οφείλουν συνδρομές


Engineer

Recommended Posts

Και εγώ έχω πρόβλημα. Δεν ξέρω τι να κάνω. Πρέπει να δώσω βεβαίωση αύριο το πρωί. Μάλλον αυτοί που διαχειρίζονται το σύστημα δεν το έχουν πάρει χαμπάρι. Πρέπει από το πρωί να τους ταράξουμε στα τηλέφωνα. Προσωπικά δεν ξέρω σε ποιον αριθμό πρέπει να τηλεφωνήσω. Αν κάποιος γνωρίζει ας ενημερώσει.

Edited by ΒΑΣΙΛΗΣ Κ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 131
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και εγώ έχω πρόβλημα. Δεν ξέρω τι να κάνω. Πρέπει να δώσω βεβαίωση αύριο το πρωί.

δεν πιστεύω ότι θα είναι μέχρι αύριο Είμαι σίγουρος ότι το πρωί θα είναι εντάξει 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα μόλις,πάλι πρόβλημα και όχι μόνο με τον γεωγραφικό εντοπισμό,έχει γενικώς παγώσει στην πρώτη δήλωση και δεν δουλεύει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τίποτα ακόμα. Παίρνω στο 2103291206 και δεν απαντάει κανείς. Θα στείλω email και στο [email protected]

 

Όποιος άλλος γνωρίζει άλλα στοιχεία επικοινωνίας ας προσπαθήσει να επικοινωνήσει με το ΤΕΕ. Ίσως οι υπεύθυνου να μην το έχουν πληροφορηθεί ακόμα το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το κλείσανε το σύστημα λόγω της απεργίας των μηχανικών ... εννοώ στην λογική των δικηγόρων που δεν κάνουν πράξεις ... έτσι ανάλογα κι εμείς πρέπει να πράξουμε.

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

21 Μαρ 2016 Σύμφωνα με προηγούμενη ανακοίνωση, από το Σάββατο 26/3/2016 το όριο ελέγχου ενημερότητας για παλαιότερες συνδρομές μειώνεται από 10 έτη σε 5.

 

 

Οπότε σε πολλούς υπάρχει πρόβλημα.

Edited by gliout
Link to comment
Share on other sites

Θέλαμε νέα ιστοσελίδα; ας τα λουστούμε τώρα.

 

Και δε το πληρώνω απο άποψη τόσα χρόνια. Κοίτα δω, που θα τα πάρουν νταβατζηλίκι...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.