Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ψηφιακή υπογραφή για ηλεκτρονική υποβολή τοπογραφικών διαγραμμάτων


Recommended Posts

Φυσικα και θα βαλεις τα ΦΕΚ. Υπογραφη ιδιοκτητη πως θα βαλεις σωστα, παρα μονο αν το αφησεις κενο (και να εχεις εσυ το πρωτοτυπο ως συνηθως). Εχει αρκετες ελλειψεις οπως και επιπλεον (λογω το οτι το εκαναν copy paste απο τα Αδειας και προσθεσαν τη βεβαιωση του δασικου

Πολυ φοβαμαι οτι θα πρπει να γινει αλλαγη των προτυπων για τη διαφυλαξη του ιδιοκτητη αλλα και στην κατευθυνση οτι τα τοπογραφικα συμβολαιων ειναι οτι πιο σοβαρο υπαρχει και δεν μπορουν να γινονται απο μπακαληδες

Edited by jojo
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 770
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

16 ώρες πριν, ppanag said:

έχω και εγώ Gemalto 340 / win 7 / IE 8 ... και παίρνω σφάλμα D .... τελικά τα κατάφερες ???

Τα κατάφερα πηγαίνοντας το σε καταστημα εξω πληρώνοντας 50 ευρώ

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@subrosaval   :sad:  κρίμα !!!

κατ' αρχάς να σε ευχαριστήσω για την απάντηση !!! 

Δεν έχω λύσει ακόμα το θέμα αλλά ανακάλυψα  ότι στο smartdiag αναφέρει την κάρτα ως unregistered card ... αυτό σημαίνει ότι δεν αναγνωρίζει την κάρτα ....

ίσως να φταίει ο driver.... πιστεύω θα το ανακαλύψω !!!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, subrosaval said:

Τα κατάφερα πηγαίνοντας το σε καταστημα εξω πληρώνοντας 50 ευρώ

Οταν λες "σε κατάστημα έξω" ... τι .. που... ακριβώς εννοείς. Αν θεωρείς ότι από την απάντησή σου θα προκύψει διαφήμιση του καταστήματος στείλε μου Pm.

Σ' ευχαριστώ...

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, Polytexnitis said:

Όχι. Επειδή σίγουρα δεν υπογράφεται το dxf μήπως είναι λάθος το hash code και δεν μπορεί να το επαληθεύσει;

τι λάθος θα μπορούσε να έχει το hash code?

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κάνει και άλλες απόπειρες για το ίδιο αρχείο, κάθε φορά που το τροποποιείς αλλάζει το hash code του dxf. Οπότε πρέπει να βρεις το καινούριο.

Αν δεν είναι αυτή η περίπτωση δεν μπορώ να φανταστώ γιατί σου βγάζει αυτό το σφάλμα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.