Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγκατάσταση συστημάτων POS σε μηχανικούς


Recommended Posts

Ευχαριστω για τις πληροφοριες.

Ειμαι ετοιμος για να παω στον πολεμο. (μισω επισκεψεις σε τραπεζες και γενικοτερα Δημοσιες υπηρεσιες)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω για τις πληροφοριες.

Ειμαι ετοιμος για να παω στον πολεμο. (μισω επισκεψεις σε τραπεζες και γενικοτερα Δημοσιες υπηρεσιες) 

 

Τότε .....αρματώσου!!!!

post-15892-0-24487000-1500623332_thumb.jpg

Edited by ΙΑΣΟΝΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ , διάβασα αλλού ότι η vivawallet προχώρησε σε αιφνίδια αλλαγή των όρων χρήσης του pos της προς το δυσμενέστερο. Ισχύει ?

Link to comment
Share on other sites

Eκανα αίτηση στην εθνική για το ενσύρματο με τα 3,90. Αυτο που μου είπε ο υπάλληλος και δε νομίζω να εχει

αναφερθεί εως τώρα εδω είναι οτι η ελάχιστη διάρκεια σύμβασης είναι 24 μήνες. Στην ερωτηση μου τι γίνεται

αν σπάσει η σύμβαση νωρίτερα μου είπε οτι λογικά πληρώνεις όλο το ποσο που αντιστοιχεί στους 24 μήνες.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ΩΠΑ

Ολοι οι προηγουμενοι συναδελφοι ειπαν οτι δεν υπαρχει χρονικη δεσμευση στην ενοικιαση.

Μηπως ζητησες καποιο ιδιαιτερο μοντελο ή ειδαν οτι τις τελευταιες μερες "αυξηθηκε η πελατεια" και τρελαθηκε τ'αφεντικο???

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα όταν έκανα έρευνα αγοράς το ίδιο μου είπαν, ότι δεν υπάρχει χρονική δέσμευση.

Οτι δηλ. χρεώνεσαι τόσα 3,9άρια μέχρι και τον μήνα που θα το επιστρέψεις. 

Link to comment
Share on other sites

Πηγα και ζήτησα ξεκάθαρα το pos με τα 3,90 το κλασικό. Πρινα φύγω ρωτησα 

για την διαρκεια σύμβασης αν την σπαω όποτε θέλω. Ο υπαλληλος μου είπε για 24 μήνες

όπως στο παλιό μου είπε. Μετα επειδη επέμεινα έψαξε κατι στο pc και μου είπε οτι είναι για

24 μήνες το ελάχιστο. Τι να πω ισως έκανε λάθος.Θα ξαναρωτήσω όταν πάω για τις υπογραφές.

Edited by laxanos
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν βάζετε viva που είναι δωρεάν τα πάντα και κάθεστε και σκάτε 4€ το μήνα σε εθνικές; Μεγάλη κοτσάνα αν κάποιος δεν το χρησιμοποιεί και δίνει ένα καφέ τσαμπα στους τραπεζίτες

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.