Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγκατάσταση συστημάτων POS σε μηχανικούς


Recommended Posts

είχε πάρει ήδη μια παράταση, ίσως πήρε και δεύτερη. μου έδειξε το χαρτί από τα κεντρικά της τράπεζας. βέβαια ποτέ δεν ξέρεις, πελάτες μαζεύουν.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

... μαθεύτηκε πάντως ότι το έλαβες... :grin:  :grin:

...  zoom στα βελάκια ...

....καλημέρες ...

 

.

post-2272-0-87304200-1501751109_thumb.jpg

Edited by georgegaleos
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Στον vivawallet επαγγελματικό λογαριασμό στο προφίλ λέει σήμερα  «Εκκρεμούν έγγραφα!  Παρακαλούμε κάνετε κλικ στο ΜΕΤΑΦΟΡΤΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ, για να ανεβάσετε τα υπολειπόμενα έγγραφα που εκκρεμούν από την ταυτοποίησή σας.» αν και τα είχα ανεβάσει όλα προχθές. Πατάω στην μεταφόρτωση και δεν μου λέει τί του λείπει, έχει την λίστα με όσα αρχεία έχω ανεβάσει ήδη και αν θέλω να ανεβάσω και άλλα. Πώς θα εξακριβώσω τί επιπλέον θέλει;

 

Κι εμένα σήμερα που μπήκα να τσεκάρω αν έγινε η ταυτοποίηση μου βγάζει αυτό.

Επειδή είδα ότι είχατε το ίδιο θέμα και άλλοι συνάδελφοι, πως βγάλατε άκρη??

Link to comment
Share on other sites

danaikaterina,

αντιμετώπισα και εγώ αρχικά το ίδιο θέμα με την ταυτοποίηση. Μετα απο το μνμ που αναφέρεις, ξανά-ανέβασα τα ίδια αρχεία, με μόνη διαφορά την ποιότητα σε ένα jpg, και υλοποιήθηκε χωρίς πρόβλημα μετά από 1-2 μέρες.Σε λογαριασμό συναδέρφου που είχα ασχοληθεί, για τα επιπλέον δικαιολογητικά της ταυτοποίησης εμφάνισε συγκεκριμένο μνμ με τον τύπο του δικαιολογητικού που έπρεπε να προστεθεί και ξανα-ανέβασα συμπληρωματικά μόνο αυτό.Εικάζω ότι επειδή υπάρχει μεγάλος φόρτος δεν μπορούν να εξυπηρετούσουν σωστά και δημιουργούνται αυτά τα "θεματα" με την ταυτοποίηση. Τα στοιχεία που ανεβάζουμε ταυτοποιούνται λογικά με κάποια κρατική βάση δεδομένων (taxis κλπ) οπότε μπορεί και εκεί να δημιουργούνται προβλήματα στην αντιπαραβολή.

Προσωπικά δεν επικοινώνγησα καθόλου με την εταιρεία οπότε δεν γνωρίζω αν μπορούν να σε εξυπηρετήσουν τηλεφωνικά ή με κάποιο email για αυτή την εκκρεμότητα.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο έκανε και σε μένα. Ανέβασα ακριβώς τα ίδια πάλι (καλτ). 

 

Update : Πρόβλημα του συστήματός τους ήταν τελικά. Με τα ίδια ακριβώς δικαιολογητικά, μου έστειλαν email επιβεβαίωσης της ταυτοποίησης. Λογικά θα έχει έρθει και σε εσάς. 

Edited by Directionless
Link to comment
Share on other sites

Ενημερώνω κι εγώ που είχα θέμα με την ταυτοποίηση στο vivawallet ότι αρχικά είχα ανεβάσει τα δικαιολογητικά σε pdf. Ξανανέβασα τα ίδια σε jpeg και τα δέχτηκε.

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώνω κι εγώ που είχα θέμα με την ταυτοποίηση στο vivawallet ότι αρχικά είχα ανεβάσει τα δικαιολογητικά σε pdf. Ξανανέβασα τα ίδια σε jpeg και τα δέχτηκε.

 

Αναφορικά με το παραπάνω post μου (και με αφορμή το δικό σου) να επισημάνω ότι όλα τα δικαιολογητικά ήταν σε pdf (εκτός από το απόσπασμα του taxisnet, το οποίο ήταν σε jpg) και το σύστημα τα δέχτηκε κανονικότατα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.