Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σχέδιο Διαχείρισης Αποβλήτων


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους, κατόπιν επικοινωνίας με το ΑΝΑΚΕΜ πλέον πρέπει να κατατίθεται η σύμβαση με τον φορέα πριν την έναρξη των εργασιών και τουλάχιστον η Υ.Δ. πρόθεσης για συνεργασία με την υποβολή της αίτησης για έκδοση της ο.α.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 105
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα βγάζω μια άδεια για νομιμοποίηση 5μ γυψοσανίδα (επί 2,40) που έκανε πελάτης μου σε υπόγειο παλιό (1975) και επίσης με την ίδια θέλω να την βγάλω για να χτίσει άλλον έναν τοίχο 1,20 χ 2,40 πάλι στο ίδιο υπόγειο. Δεν το περίμενα ζητείται όμως το σχέδιο διαχείρησης αποβλήτων (ΣΔΑ) και ΑΕΚΚ. Τώρα πως το χειρίζομαι αυτό, αφού 1,20μ τοίχος λαμβάνοντας υπόψη ότι και ότι τα 0,90μ θα είναι μια εσωτερική πόρτα που δεν θα αφήσει απόβλητα εκεί, υπάρχει τρόπος το Σχέδιο διαχείρισης αποβλήτων πως θα το αποφύγω αφού απόβλητα εκεί δεν θα έχουμε ?

Link to comment
Share on other sites

Σε άδεια για κλείσιμο Η/Χ με τζαμαρία έχω περάσει μηδενικό ΣΔΑ, (που είναι και το λογικό).

Δεν έχει έρθει όμως ακόμη η ώρα να ζητήσω βεβαίωση παραλαβής για να πω με σιγουριά πως δεν υπήρξαν αναποδιές.

Απο την άλλη μπορείς να βάλεις 10~20 κιλά και να στείλεις τον ιδιοκτήτη να τους παραδώσει ένα τσουβαλάκι μπάζα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

εντάξει απλά δεν ξέρω που θα βρω αυτό το δικαιολογητικό που μου ζητάει το σύστημα e-adeies να βάλω. 
Δεν έχω ξανασχοληθεί με το ΣΔΑ και ΑΕΚΚ και ρωτάω πληροφορίες που θα βρω? Τι ενέργειες πρέπει να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.