Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέο νομοσχέδιο για τα αυθαίρετα


ΥΔΡΑΙΟΥ ΝΤΙΝΑ

Recommended Posts

 

ο νόμος υπάρχει...έστειλαν στις επιτροπές των τεε για διάβασμα και υποβολή σχολίων εως 9 Ιουνίου...!....για παράταση σιγή ιχθύος

 

 

1.      Αυθαίρετες κατασκευές ή χρήσεις που έχουν υπαχθεί στην κατηγορία 5 του άρθρου 9 του Ν.4178/2013 εφόσον πληρούν τις προϋποθέσεις της κατηγορίας 4 του άρθρου 96 του παρόντος δύνανται κατόπιν σχετικής συμπληρωματικής δήλωσης υπαγωγής στις διατάξεις του παρόντος να ενταχθούν στην ως άνω κατηγορία χωρίς την καταβολή πρόσθετου παραβόλου.

 

που ειναι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι ειπε ο υπουργος Γρυλλακης???

θα θελει βεβαιωση σε ενοικιαση και κληρονομιες?? ακουσα καλα?

Θα θελει ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΓΡΥΛΛΑΚΗ (εις τριπλουν)

Link to comment
Share on other sites

Laxanos, το link που ανέβασες δε νομίζω ότι είναι σημερινό!!! Μάλλον είναι πολύ παλιό πριν μπει σε διαβούλευση ο νέος νόμος. Γι'αυτό μιλάει για μισθώσεις και κληρονομιές και στατικά σε όλα.

 

Μέχρι στιγμής δεν έχουμε επίσημη (Γρυλλάκεια) ενημέρωση για παράταση, μόνο το link των Νέων που βρήκε ο giorgiss.

Edited by Meremeti
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι παλιό, του έβαλε ημερομηνία τώρα ο laxanos.

Αναμένουμε. Πάντως το πρωί ο Νίκος είπε χαρακτηριστικά ΘΑ ΔΟΥΜΕ αν θα πάρει παράταση.

 

Υ.Γ.: Μπορώ να τον λέω Νίκο γιατί πλέον τον αισθάνομαι δικό μου άνθρωπο :)

Edited by Meremeti
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς το link που ανέβασα εγω στην προηγούμενη σελίδα είναι το 

πρώτο σχετικό ρεπορτάζ στο δελτίο 31/08/2016.....το γραφω πλέον

αλλωστε προς αποφυγη περαιτέρω παρεξηγήσεων

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.