Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Μπες στην "Συνοπτική εικόνα". Εκεί λογικά υπάρχει 6ψήφιος αριθμός πρωτοκόλλο.

Σωστος!!!!

Edited by katrmp
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημέρα,

 

Έχω ορισμένες αιτήσεις παγωμένες μετά την ολοκλήρωση του  1ου σταδίου επιλεξιμότητας.

 

Μπαίνω ως σύμβουλος και ενώ είναι όλα τα tabs (βασικά στοιχεία αίτησης , στοιχεία ακινήτου, τράπεζα, σύμβουλος και αρχεία ανεβασμένα) χωρίς λάθη δεν μπορώ να προχωρήσω στις παρεμβάσεις.

 

Το παρουσίασε και νωρίτερα αλλά επανήλθε.

 

Το αντιμετωπίζει κάποιος άλλος αυτό αυτήν την στιγμή (16:40)?

 

Ευχαριστώ

Edited by P.A.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Το σύστημα μου βγάζει στον έλεγχο πληρότητας 

  • Τα στοιχεία της αίτησής σας δεν είναι πλήρη. Για να προχωρήσετε στο επόμενο στάδιο παρακαλώ διορθώστε τις παρακάτω εκκρεμότητες και ξαναπροσπαθήστε.
  • 1. Βασικά Στοιχεία Αίτησης : Στοιχεία Ωφελούμενου : Δεν έχει γίνει επιβεβαίωση των οικονομικών στοιχείων από το TAXIS

Το αντιμετωπίζει κάποιος άλλος.

Γίνεται από το πρωί και δεν προχωράει.

Ευχαριστώ

Edited by aphroditi91
Link to comment
Share on other sites

πώς κρίνετε το λόγο που πάει σφαίρα? γιατι συμβαίνει τωρα, γιατι να τελειωσαν όλοι και να αποσυμφορηθηκε το σύστημα , δεν ξέρω!

Link to comment
Share on other sites

Το πρωί ήταν όλοι, έστω και με μία αίτηση. τώρα έμειναν αυτοί που έχουν πολλές ή που ξεκίνησαν αργά.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχω θέμα με τον ενεργειακό στόχο... Τελικά θέλει μόνωση ταράτσας για να τον πετύχω και η ιδιοκτήτρια το σκέφτεται (γιατί δεν παίρνει δάνειο). Αν έχω φτάσει μέχρι το βήμα 3 θα με αφήσει άλλη μέρα να ξαναμπώ να βάλω το ΠΕΑ και τις παρεμβάσεις; Ή το χάνω το τρένο; :(

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα με ιδιοκτησιακό:

Σε 100% πλήρη κυριότητα από τον αιτούντα γιατί κλωτσάει το σύστημα;

Είδα να το αντιμετωπίζουν και άλλοι παραπάνω. Το έλυσε κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Οταν εχουμε φτασει σε αυτο το σταδιο(εχουμε συνδεθει ως ωφελουμενος) , απλως περιμενουμε ή πρεπει να μπω στο λογ/σμο του ιδιοκτητη και να πατησω επιβεβαιωση;

Εχει φτασει καποιος σε αυτο το σημειο , να με διαφωτισει;35ff09069ea83dc8e043301953d13f57.jpg

 

Στάλθηκε από το HT7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έκανα αίτηση και δεν έβαλα, από λάθος το σύμβουλο έργου και το 1500αρι για τα ΖΝΧ. Όταν ανοίξει για διορθώσεις θα μπορέσω να το περάσω;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.