Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

μόνο σε εμένα κολλάει στην αλλαγή των σελίδων των παρουσιάσεων (;;;)  ή είναι από το σύστημα εκμάθησης μια μέθοδος χρονοκαθυστέρησης... με το ρυθμό που αλλάζει κάθε διαφάνεια τελειώνουμε το Πάσχα του 2021...

Επίσης βγάζει το μήνυμα (The SCORM player has determined that your Internet connection is unreliable or has been interrupted. If you continue in this SCORM activity, your progress may not be saved.
You should exit the activity now, and return when you have a dependable Internet connection.) - ενώ το ιντερνετ μου έχει μια χαρά ταχύτητα...

Edited by body125z
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω κατά πόσο θα φανεί χρήσιμο, αλλά γνώμη μου είναι πριν από κάθε ανάρτησή μας να αναφέρουμε την πλατφόρμα στην οποία είμαστε.

π.χ. iclasscloud, αλλάζω διαφάνεια και δεν ..... κλπ κλπ κλπ ....

edimitra, το θέμα που έχω είναι .... κλπ κλπ κλπ ....

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

και γιατί δεν ενημερώνεται σχετικά τον πάροχο, όχι απλά με ένα mail αλλά με πολλά ...κυριολεκτικά κάθε φορά που δεν υπάρχει απρόσκοπτα η πρόσβαση ... ότι πιθανόν να μην επιδιωχθεί η απόκτηση και των υπόλοιπων 200€ και κατ' επέκταση αναλογία των 400€ για τον πάροχο elearningclass,.... 😀

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Μια λίγο κρίσιμη ερώτηση: έχει τύχει σε κάποιον ο πάροχος να του έχει στείλει mail ενεργοποίησης , προβλεπόμενο κατά τ'άλλα, αλλά στην φόρμα του εργάνη να μην φαίνεται πουθενά η αίτηση?... στο mail ενεργοποίησης έχει ΚΑΥΑΣ, username,password, προτυποποιημένο μήνυμα κλπ... 

Edited by pirsogiannis
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει τα social media και ενεργοποιηθηκε το voucher μου

 

Τι είναι αυτά.... Θέλω να κλάψω :(. Επιχειρηματικά μοντέλα και βλακείες ελεος.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.