Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το δικό μου ΚΕΚ  αναβαθμίστηκε ποιοτικά !!  Έλυσαν το πρόβλημα για να μην τους ενοχλούμε με συνεχόμενες κλήσεις ... και σου απαντάει ευγενέστατα ο αυτόματος τηλεφωνητής : Παρακαλούμε αφήστε μήνυμα και ...και...

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, ted78 said:

Δηλαδή, για να πάρετε τα 200, θα δώσετε τα μισά στον τηλεφωνικό σας πάροχο, όπως το πάτε.

Έχει φροντίσει ο πάροχος να έχουμε τσάμπα ομιλία και ο Covid άπειρο χρόνο για χάσιμο

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, ted78 said:

Πάλι καλά! Και το υπουργείο φρόντισε για τη δημιουργική σας απασχόληση.

Δουλειά δεν είχε ο διάολος δεν λένε;

Link to comment
Share on other sites

ΒΡΟΥΤΣΗ ΜΙΛΗΣΕ

 

"Μέχρι και το Πάσχα πληρώθηκαν 686.000 μισθωτοί εργαζόμενοι και εκτός από αυτούς πληρώσαμε και 194.000 ανέργους, που είχε τελείωσει το επίδομα ανεργίας. Υπογράφω σήμερα την υπουργική απόφαση για τις 160.000 με τις νέες κατηγορίες εργαζομένων που θα πληρωθούν άμεσα. Και υπάρχει και η εκκρεμότητα της πληρωμής των επιστημόνων, που ήδη πληρώθηκαν 17.500 και την Πέμπτη θα πληρωθούν άλλοι 85.000.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ που μας άφησες να κάνουμε πάσχα με 30 ευρώ, μ..ρδε

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, georgegaleos said:

(iclass)

@TASOS_P, καλημέρα,

 

το helpdesk της iclass δουλεύει αυτή τη στιγμή (βγάζει τουλάχιστον ότι είσαι σε αναμονή) ? ή δειχνει ότι μιλάει (που είναι η πρώτη φορά από όσες έχω πάρει που το κάνει αυτό) ? 

δείχνει ότι είναι κατειλημμένο, μιλάει

Link to comment
Share on other sites

(iclass)

Τελικά έβγαλα γραμμή. Μόλις πριν λίγο τελείωσα, 1ώρα & 15 λεπτά αναμονή για να κάνω/μάθω τα παρακάτω:

1) Μέχρι αύριο 23/4/20 θα υπάρξει ενημέρωση στην σελίδα με τον πραγματικό χρόνο.

2) Αν έχει καλυφθεί ο προβλεπόμενος (67 ώρες) θεωρείται ότι ολοκληρωθεί η τηλε@@ και θα ενημερωθούμε από το ΚΕΚ για την λήψη της βεβαίωσης ολοκλήρωσης και το πότε θα υποβάλλουν τα σχετικά προκειμένου να γίνει και η εξόφληση (των 200€) [Θεωρητικά μπορούν μέχρι και 18/6/20]

[οπότε μετά θα αρχίσουν οι οχλήσεις τηλεφωνικά & mail αν όχι καθημερινά ... τουλάχιστον μέρα παρά μέρα ...στα ΚΕΚs]

3) Τους έδωσα κινητό και το 4ψήφιο νούμερο του username και θα ενημερώσουν και τηλεφωνικά εντός της ημέρας (!!!!) ... να δούμε ... αλλά προσωπικά το θέλω να το δώ όχι να το ακούσω !!!!

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

18 λεπτά πριν, billanas said:

Βγάζει και σε άλλον αυτό το βιβλίο αντί του ποσοστού που έγραφε τόσες μέρες; Είμαι στο iclasscloud

 

IMG_20200422_092459.jpg

ναι, δεν ξέρω γιατί το άλλαξαν.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.