Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

31 λεπτά πριν, zxgr said:

οι παρατρεχάμενοι του "τσουτσεκιού των γερμανών" το έστησαν μια χαρά και θα φάνε καλά στις πλάτες των επιστημόνων

https://www.documentonews.gr/article/o-kakos-xamos-ston-aera-toy-oema-fm-me-ton-adwnh-akoygesai-san-tsoytseki-twn-germanwn-hxhtiko

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιατί δεν τούς βγάζουμε κάπου στα κανάλια κάπου, αυτοί που μπορούν. Αν δεν μπορούσαν να το στηρίξουν να μην το αναλάμβαναν. Να δώσει σε όλους τα λεφτα και να δώσει περιθώριο να ολοκληρωθεί ως 31/5

Link to comment
Share on other sites

Έχετε και καμία εικόνα (έστω και φώκιας χαχα) τουλάχιστον εσείς. Στο πρόγραμμα "Δημόσιοι διαγωνισμοί" να δείτε. Copy-paste ο νόμος στις καρτέλες. Σαν να διαβάζεις το Φ.Ε.Κ.

Edited by civeng
Link to comment
Share on other sites

Γύρω στις 2 το βράδυ εχθές ολοκλήρωσα  τα δυο πρώτα sessions του 6 σεμιναρίου (ΒΙΜ). Έκανα και τα τεστ και πήρα την βαθμολογία μου .

Όλα αυτά σε χρόνο πέντε λεπτών. Πάταγα συνεχώς "επόμενο".

Εγώ πάντως δεν βλέπω ένα μετρητή χρόνου. 

Η κατάσταση απλώς είναι τραγελαφική. 

ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΕΜΑΣ ΝΑ ΠΑΙΔΕΥΟΥΝ (θα έλεγα κάτι πιο βαρυ😷)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, panosges said:

Καλημέρα, σε tablet μπορεί να τρέξουν τα σεμινάρια και γίνεται να αλλάζουμε απο tablet σε  laptop ;

Ένα απλό σάιτ είναι. Πολλά tablet αλλά και κινητά μπορούν να τα δουν ολοκληρωμένα. Μάλιστα π.χ. σε chrome μπορείς να επιλέξεις να φανεί ένα σάιτ ως Desktop ώστε ούτε καν να το μετατρέπει σε μορφή κινητού αν έχει τέτοια δυνατότητα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό αν τρέχει σε κινητά... Θα έχει τελειώσει η καραντίνα, θα έχουν ανοίξει οι καφετέριες, τουλάχιστον να το τελειώσουμε από εκεί το σεμινάριο 

Link to comment
Share on other sites

22 λεπτά πριν, Bill22 said:

Γύρω στις 2 το βράδυ εχθές ολοκλήρωσα  τα δυο πρώτα sessions του 6 σεμιναρίου (ΒΙΜ). Έκανα και τα τεστ και πήρα την βαθμολογία μου .

Όλα αυτά σε χρόνο πέντε λεπτών. Πάταγα συνεχώς "επόμενο".

Εγώ πάντως δεν βλέπω ένα μετρητή χρόνου. 

Έτσι νόμιζα και εγώ, αλλά μετά από τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με το helpdesk της elearning-seminars μου επισήμαναν ότι το σημαντικό είναι ο χρόνος. Πρέπει να συμπληρωθούν περίπου 70 ώρες καθαρού χρόνου μεσοσταθμικά μοιρασμένου στις επιμέρους ενότητες του σεμιναρίου. 

Link to comment
Share on other sites

Πλατφόρμα iclasscloud

1. εάν γνωρίζει κάποιος, πως βλέπεις τις ώρες (είναι οι ώρες κάθε μαθήματος αυτές που πρέπει να συμπληρωθούν?)

κοίταξα στο προφίλ στο tab αναφορά συνολική και εκεί έχει μόνο από τότε που το ενεργοποίησα

εναλλακτικά, εκεί που εμφανίζει τα μαθήματα που έχω παρακολουθήσει, τα βγάζει incomplete, παρόλο που έχω παρακολουθήσει τα σχετικά

(ακολουθούν εικόνες)

2. σε απάντηση κάποιων συναδέλφων ανωτέρω

ενεργός ΚΑΔ = έναρξη έστω και μία φορά εφορία (όπου είχατε δηλώσει τότε καδ)

εγώ προσωπικά έχω κάνει παύση εργασιών (να μην πληρώνω κερατιάτικα), αλλά και προαιρετική συνέχιση ασφάλισης και ενεργοποιήθηκε κανονικά

διαβάζει τον ΚΑΔ που δηλώθηκε τότε (εξάλλου η προκήρυξη δεν γράφει πουθενά για ενεργό μπλοκάκι)

οπότε δικαιούστε οι σχετικοί

3. ps.... τα μεσημέρια σέρνεται...

ευχαριστώ

προφιλ 1.jpg

προφιλ 2.jpg

προφιλ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.