Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

Όχι στις αποφάσεις που δημοσιεύτηκαν δημόσια ήταν πως και οι επιστήμονες τον Μάιο θα λάβουν κανονικά τα 800€ όπως ακριβώς ισχύει και για τους υπόλοιπους εργαζομένους.. Δείτε δηλώσεις Βρούτση, Σταϊκούρα δεν τις έχω πρόχειρες..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πόσοι έχουν λάβει τα 400? Εμένα μου έστειλαν κωδικούς στις 14/04 οπότε μπορεί να έχει ενεργοποιηθεί από 13/04 , οπότε περίεργο που δεν έχουν μπει..εκτώς αν είμαι στο δεύτερο κύμα 27/4..

Μάλλον για 27/4 το βλέπω! Τα 800 δεν υπάρχει περίπτωση να τα δούμε..

Link to comment
Share on other sites

Διευκρινίσεις Βρούτση μην λέμε συμπεράσματα χωρίς να ισχύουν...Το Μάιο κανονικά!

«Τα λεφτά θα είναι καθαρά, αφορολόγητα, μη συμψηφιστέα μη κατασχετέα, σε λίγες ώρες θα αναρτηθεί η πρόσκληση, και κατόπιν της πρόσκλησης και την άλλη Πέμπτη μπορούν πλέον όλοι οι επιστήμονες (γιατροί, δικηγόροι, ασκούμενοι δικηγόροι, μηχανικοί,  γιατροί, οδοντίατροι, οικονομολόγοι, λογιστές μπορούν να υποβάλουν αίτηση» σημείωσε.

Οι δικαιούχοι μπορούν, ο εξήγησε ο κ. Βρούτσης, να υποβάλουν αίτηση από την άλλη Πέμπτη, και η πρώτη πληρωμή τα πρώτα 400 ευρώ θα γίνει τη Μεγάλη Πέμπτη σε όλους ανεξαιρέτως τους δικαιούχους που έχουν ενεργοποιήσει το voucher. Μέχρι τέλος Απριλίου θα καταβληθούν και τα υπόλοιπα 200 ευρώ. Μετά τα πρόγραμμα για τους επιστήμονες ύψους 600 ευρό από κοινοτικούς πόρους θα υπάρξει νέα παρέμβαση για τη συγκεκριμένη ομάδα, με 800 ευρώ, από το Μάιο και μετά

Link to comment
Share on other sites

Ναι για τα 800. Γιατί από τέλος Μαίου θα επιτρέψουν κάποιες δραστηριότητες και δεν νομίζω να τα δώσουν..ελπίζω να διαψευσθώ 

 

Edited by sof2
Link to comment
Share on other sites

https://www.b2green.gr/el/post/79424/se-fek-i-apofasi-gia-ta-800-evro-se-aftoapascholoumenous-eleytherous-epangelmaties-kai-epicheiriseis?fbclid=IwAR3rdXfZpz03AqqBxC5QpC4q8EYt55nZO9-sRrQg47xwlHtfc2bg8eBSxTA

 

Με συνοπτικές διαδικασίες...ΦΕΚ συνάδελφοι επιστήμονες...

Βλέπετε τον εαυτό σας πουθενά εδω? ...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, katrmp said:

η ΕΤΕ εχει πιστωσει σε κανεναν?

μόλις σε μένα. Κωδικοί μου ήρθαν την Κυριακή και μπήκα πρώτη φορά την ίδια μέρα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.