Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΥΠΕΝ: Δεν θα δοθεί νέα παράταση για τα αυθαίρετα


Engineer

Recommended Posts

32 λεπτά πριν, venezia said:

Για το πρώτο σου απάντησαν γραπτώς ή προφορικά

Για το δεύτερο ανεβάζεις το σωστό αρχείο . Προσοχή όμως πρέπει να διαγράψεις το λανθασμένο .

1.Πλέον δεν νομίζω ότι απαντούν γραπτώς για ευνόητους λόγους , όμως ξαναλέω ότι αυτή η συνομιλία ήταν πριν την τελευταία ανακοίνωση του υπουργείου.

2. Σε οριστική υπαγωγή στον 4178 δεν έχεις δυνατότητα να διαγράψεις- ακυρώσεις αρχείο , μόνο εάν πας σε υποβολή , όμως επειδή τα συγκεκριμένα ακίνητα έχουν κάνει συμβόλαιο 

δεν μπορείς να επανέλθεις σε υπαγωγή .Για αυτό σκέφτηκα ως καλύτερη λύση την ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ...

Δεν ξέρω αν κάποιος έχει καλύτερη λύση.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη ,αλλα αφού αυριο λήγει κατ αποκλειστικοτητα η κατηγορια 5 γιατι πρεπει οι δηλώσεις του 4178 αλλων κατηγοριών να πάνε σε οριστικη υπαγωγη; δεν το καταλαβαινω αυτο απο που προκυπτει; 

Link to comment
Share on other sites

16 λεπτά πριν, loser said:

πόσες φορες τα έχουν αλλαξει ;;; 

Φίλε κ οι κωλοτουμπες τις προδιαγραφές τους, στην επόμενη μπορούν να το αλλάξουν.

Δεν περιγράφω άλλο, έχω κ ρεπό....

Link to comment
Share on other sites

20 λεπτά πριν, zazeng said:

Φίλε κ οι κωλοτουμπες τις προδιαγραφές τους, στην επόμενη μπορούν να το αλλάξουν.

Δεν περιγράφω άλλο, έχω κ ρεπό....

ναι αλλά υπάρχει κίνδυνος να πέσεις με την  κεφαλή. 

Edited by loser
Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά, ρυθμίσεις Ν.4178 κατ.5 πρέπει έως τις 30.09 να αποφασιστεί αν θα πάνε σε οριστική υπαγωγή  ή σε μετάβαση στον Ν.4495 σωστά?

Λοιπές περιπτώσεις Ν.4178 πρέπει και αυτές να πάνε οριστική? Μετά τις 30/09 θα μπορούμε αν θέλουμε να μεταβούμε στον 4495?

Το κακό είναι οτι με το σύστημα πεσμένο δεν μπορώ καν να κάνω αυτό τον έλεγχο....

Link to comment
Share on other sites

8 λεπτά πριν, loser said:

ναι αλλά

Τα χω ανεβάσει όλα από την καραντίνα σε όλες τις κατηγορίες, μια υπεύθυνη δήλωση από ένα ελεύθερο πνεύμα μου λειπει, η οποία μάλλον θα μου λείπει και στις 8/11 αλλά όσο και να τον καταπιεζω δεν 😂😂

Link to comment
Share on other sites

27 λεπτά πριν, Alsterwasser said:

Αν κατάλαβα καλά, ρυθμίσεις Ν.4178 κατ.5 πρέπει έως τις 30.09 να αποφασιστεί αν θα πάνε σε οριστική υπαγωγή  ή σε μετάβαση στον Ν.4495 σωστά?

Λοιπές περιπτώσεις Ν.4178 πρέπει και αυτές να πάνε οριστική? Μετά τις 30/09 θα μπορούμε αν θέλουμε να μεταβούμε στον 4495?

Το κακό είναι οτι με το σύστημα πεσμένο δεν μπορώ καν να κάνω αυτό τον έλεγχο....

πρέπει να υπάρχει μια διέξοδος και μετά 30/09 για κατ 5 (4178)  προφανώς  προς 4495 μερία  , (αλλά εκεί έχει στατική επάρκεια  και μεγάλες ευθύνες)   που θα μπορούσες να αποφύγεις στον 4178 

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, loser said:

πρέπει να υπάρχει μια διέξοδος και μετά 30/09 για κατ 5 (4178)  προφανώς  προς 4495 μερία  , (αλλά εκεί έχει στατική επάρκεια  και μεγάλες ευθύνες)   που θα μπορούσες να αποφύγεις στον 4178 

Λοιπές περιπτώσεις Ν.4178 πρέπει και αυτές να πάνε οριστική? Μετά τις 30/09 θα μπορούμε αν θέλουμε να μεταβούμε στον 4495?

Link to comment
Share on other sites

28 λεπτά πριν, Alsterwasser said:

Λοιπές περιπτώσεις Ν.4178 πρέπει και αυτές να πάνε οριστική? Μετά τις 30/09 θα μπορούμε αν θέλουμε να μεταβούμε στον 4495?

Δεν το ξέρω , εγώ αυτά τα είχα περαιώσει παλία , μου είχαν μείνει κατ  5  Ν 4178 

Link to comment
Share on other sites

39 λεπτά πριν, loser said:

πρέπει να υπάρχει μια διέξοδος και μετά 30/09 για κατ 5 (4178) 

Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει, λόγω του ότι ημερομηνίας υπαγωγής = ημερομηνία μεταφοράς. Έχετε ακόμα 24 ώρες, τις επόμενες 6 χωρίς ανταγωνισμό, κλείστε κ αφήστε αρχεία κ μλκιες.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.