Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενεργοποίηση "φήμης"


Engineer

Recommended Posts

Δεν περιλαμβάνεται το όνομα αυτού που δίνει τη φήμη ούτε και η βαθμολογία, αν και νομίζω ότι θα έπρεπε να υπάρχει δυνατότητα επιλογής της.

Link to comment
Share on other sites

@ saltapidas & MAKAP

Έχετε δίκιο στο ότι δεν μπορείτε να δείτε ποιος αποδίδει φήμη, είναι μία δυνατότητα που μόνο η ομάδα συντονισμού μπορούσε να δει.

 

Έχω αλλάξει τις ρυθμίσεις και μπορείτε πλέον να βλέπετε ποιος σας επιβράβευσε και που.

 

Παρακαλώ ελέγξτε το και επιβεβαιώστε μου την ορθή λειτουργία της αλλαγής.

 

@Γιαννης-ιος

Από τον πίνακα ελέγχου σου δεν φαίνεται κάποιο πρόβλημα.

Παρατήρησε και πάλι αν μετράνε οι "λογαριασμοί" και ενημέρωσέ μας.

Link to comment
Share on other sites

Σχετική ερώτηση. Υπάρχει κάπου λίστα με τους βαθμούς φήμης όπως ας πούμε η λίστα μελών που μπορεί να ταξινομηθεί ανάλογα με τον αριθμό των posts?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Η δυνατότητα αυτού του συστήματος αντιμετωπίζει κάποιο πρόβλημα το οποίο και προσπαθώ να λύσω.

Υπάρχει όμως σαν δυνατότητα.

 

Προς το παρόν σας ανεβάζω μία λίστα όπως ακριβώς ισχύει μέχρι αυτή τη στιγμή, όπου παράλληλα με τη φήμη φαίνεται και ο αριθμός των posts του κάθε μέλους:

 

86258745.png

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω

γιατί είναι τόσο σημαντικό η φήμη και ο αριθμός των δημοσιεύσεων

μέσα απο το φόρουμ ψάχνουμε την επαγγελματική αναγνώριση ?????

μετράμε πόντους φήμης και δημοσιεύσεις όπως οι δημοσιογράφοι την ακροαματικότητα τηλεοπτικών και ραδιοφωνικών εκπομπών?????

πιστεύει κανείς ότι ο παραπάνω πίνακας πραγματικά προσδιορίζει την ουσιαστική συμβολή των μελών του φόρουμ????

Link to comment
Share on other sites

Απο μερος μου, θελω να ευχαριστω αυτους που μου δινουν φημη.

 

Τωρα, που το παει ο αινιγματικος με αυτο που ρωτα αλλα και με την προσβλητικη υπογραφη του που του επιτρεπετε να "φοραει", αλλά και ποιο απο τα φιλαρακια μας απο τα παλια ειναι, δεν μενει παρα να το δουμε σε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.