Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενεργοποίηση "φήμης"


Engineer

Recommended Posts

Τους πόντους τους βλέπω. Το εικονίδιο για να βάλω φήμη όμως δε βλέπω...
Προσοχή: Το σύστημα λειτουργεί προς το παρόν πιλοτικά. Δεν υπάρχει δυνατότητα αξιολόγησης σε μέλη πέραν της ομάδας συντονισμού.

 

Οτί γράφει ανωτέρω, προς το παρόν οι χρήστες δεν μπορουν να αξιολογήσουν, μόνο η ομάδα συντονισμού.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχει συζητηθεί αλλά θα ήθελα να ρωτήσω γιατί δεν μπαίνει και ’φήμη’ δημοσιεύσεων π.χ. με το κλασσικό "thanks" .

 

Έτσι όταν διαβάζουμε ένα thread το οποίο έχει δεκάδες απαντήσεις το μάτι πάει πιο εύκολα στην απάντηση με τα πολλά thanks.

 

Επειδή είναι επιστημονικό το φόρουμ και περιέχονται πολλές πληροφορίες πιστεύω είναι πολύ χρήσιμο για την περιήγηση σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Προς συντονιστές...Νομίζω ότι η φήμη 10 που έχουν κάποια άτομα με πάνω από 1000 post και συμβουλές που θα σου δώσει μόνο ο πατέρας σου για εργασιακά και θέματα διαχείρισης του περίεργου επαγγέλματός μας είναι τουλάχιστον παράλειψη.

Εκτός αν δεν μπορεί να αξιολογηθεί αυτή η προσφορά λόγω απειρίας η διαφορετικών βιωμάτων.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο συνάδελφε. Όλα θα βρούν το δρόμο τους. Ας μην αποτελέσει η "φήμη" αφορμή για συγκρίσεις κι αντεγκλήσεις, αλλιώς έχει αποτύχει ο ρόλος της. Θέλουμε ένωση κι όχι διχασμό. Ας μη γεννιούνται ζητήματα που μας αδικούν σα μέλη όλους μας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, η φήμη ενεργοποιήθηκε τώρα, οπότε μετρά από την ημέρα που ενεργοποιήθηκε. Δεν είναι δυνατό να ψάξουν οι μοντς 1000+ ποστ κάθε ατόμου και να δώσουν ρεπ για παλιά ποστ!!!

 

Απλά εγώ θέλω να σημειώσω οτι το σύστημα φήμης έχει ατονίσει λίγο και αυτό είναι φυσικό αφού οι 15-20 μοντς δεν μπορούν να διαβάσουν όλα τα ποστ. Βλέπω πως ήρθε η ώρα που θα πρεπει να περάσει το μέτρο στα μέλη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.