Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενεργοποίηση "φήμης"


Engineer

Recommended Posts

Χαίρομαι που γίνεται προσπάθεια να επιτευχθεί το κλίμα που περιέγραψα στις προηγούμενες τοποθετήσεις μου. Η αρχή από τους συντονιστές γίνεται, ας ακολουθήσουμε κι ας προσπαθήσουμε κι εμείς να κινηθούμε πρός αυτή την κατεύθυνση.

Με τιμή πρός όλα τα μέλη του φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Εκλαμβάνοντας την αναφορά στο πρόσωπό μου ως σχήμα λόγου για την τεκμηρίωση του ερωτήματός σου, θέλω να σε παρακαλέσω να αφήσουμε, για κάποιο χρονικό διάστημα, να λειτουργήσει το σύστημα, ώστε, στη συνέχεια, να βγάλουν όλοι (Διαχειριστής, συντονιστές, χρήστες) τα συμπεράσματά τους.

 

Βλέπεις και εσύ την προσπάθεια που καταβάλουν οι mods, ή τουλάχιστον κάποιοι από αυτούς, για να λειτουργήσει το νέο "εργαλείο" με τον καλλίτερο τρόπο. Ας τους βοηθήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΚΑΡ το αφήνουμε να δουλέψει.

Απλά επισημαινουμε κάποια πράγματα. Αν αυτό κάποιοι το παρεξηγούν, δεν μπορώ να κάνω τίποτα.

 

Πάντως, σεβόμενος εσένα, συμμορφώνομαι...τοις κοινων ρήμασι πυθόμενος!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

@el_cabron

 

Όπως έγραψα και εδώ: http://www.michanikos.gr/showpost.php?p=192008&postcount=33

 

Προσπαθούμε να βρούμε τρόπο να είναι ορατοί οι πόντοι φήμης που δόθηκαν σε κάθε δημοσίευση. Είναι μια πραγματικά χρήσιμη πληροφορία που το σύστημα δεν την παρέχει στην παρούσα φάση. Πολύ καλή η παρατήρησή σου.

 

Το σύστημα φήμης ΔΕΝ παρέχει αυτή την δυνατότητα και αναζητούμε να βρούμε τρόπο να την προσθέσουμε με παρέμβαση στον κώδικα.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, όπως ακούστηκε παραπάνω το κλασσικό Κουμπί "Thank you" που υπάρχει σε πολλά φόρουμς και σε κάθε χρ'ηστη αντιστοιχεί σε σημείωση κάτω από το avatar του "Τhanked X times" νομίζω οτι είναι υπέραρκετό.

ναι και εγω θεωρώ πως το κουμπι "ευχαριστώ" χρειάζεται

 

διότι μπορεί να θέλω να ευχαριστήσω κάποιο μέλος (ή να δειξω πως συμφωνώ μαζί του) αλλά να μην είναι σωστό στη συγκεριμένη δημοσίευση να δώσω φήμη

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σε κάθε σας δημοσίευση κάτω από το όνομα μέλους φαίνεται μια ετικέτα με τίτλο Φήμη και δίπλα τους

πόντους φήμης που έχετε συγκεντρώσει.

 

Προσοχή: Το σύστημα λειτουργεί προς το παρόν πιλοτικά. Δεν υπάρχει δυνατότητα αξιολόγησης

σε μέλη πέραν της ομάδας συντονισμού.

__________

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.