Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αμοιβές


Recommended Posts

στην τελευταία καρτελα με όνομα αναφορες δοκίμασες να πατήσεις πάνω στο pdf εμφάνιση αναφοράς?

Δεν μου βγάζει τίποτα!!!!Αυτό είναι το παράξενο!

Link to comment
Share on other sites

Χαιδω, βγες και ξαναμπες στο σύστημα και ξαναδοκίμασε.Καμιά φορά κολλάει.

 

Αρκετές φορές θα έλεγα.....

 

Σήμερα 2 φορές πέρασα την ίδια αμοιβή....

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα στην πολεοδομια και μου ειπαν οτι μαλλον γινεται (δεν το εχουν εφαρμοσει ακομη), αλλα πρεπει να δω ποτε ξεκινησε η επιβλεψη ή, καλυτερα, ποτε μπηκε ο φακελος της αδειας : πριν ή μετα την ισχυ του νομου για την απελευθερωση των αμοιβων. Στεκει αυτο?

καμια βοηθεια?
Link to comment
Share on other sites

Τα χάλια μας λέω εγώ, και εννοώ των ολονών μας. Αν είναι δυνατόν να μπορέσεις να δουλέψεις και να αποδώσεις όταν είσαι αναγκασμένος να καταπιαστείς συνέχεια με αυτές τις μαλ#κίες τους. Είσαι αναγκασμένος να αφιερώσεις ατέλειωτες ώρες να κατανοήσεις τι σκ%τά θέλουν και πως τα θέλουν. Από την μια θέλουν χρήμα και από την άλλη δεν ξέρουν πως να το πάρουν νομοτύπως και μας μπερδεύουν σε ένα ατέλειωτο κουβάρι. Αν βάζανε ένα κουβά σε κάθε υποκατάστημα της ΕΤΕ να τους ρίχνουμε τις εισφορές τους και το ανάλογο φτύσιμο από την μια θα τα είχαν οικονομήσει και από την άλλη θα τους πνίγαμε να πάνε στον διάολο να γλιτώσουμε από δαύτους!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

παιδιά...το πρόβλημα είναι οτι κολλάει!!!!!!!!!!!! δεν αντέχει τόσο φόρτο εργασίας!!!! κουράζεται!

Link to comment
Share on other sites

Χαλαράααααααα....

Ας ξυπνήσουμε στις 3.00 τα μεσάνυχτα να κάνουμε τη δουλειά μας....

Θυμάστε στους ημιυπαίθριους τι κάναμε....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.