Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κλείσιμο ηλεκτρονικού συστήματος ΤΕΕ για τα αυθαίρετα


Recommended Posts

Επίτρεψέ μου όμως αν και λίγο μεγαλύτερος από σένα, να μην παραδώσω τα όπλα όσο εύκολα το κάνεις εσύ.

 

Δεν έχει σχέση η ηλικία.

 

Έχει σχέση η μαλακία που δέρνει τον κόσμο φίλε, που γούσταραν σοσιαλιστική κυβέρνηση.

 

Οπότε, εμείς οι υπόλοιποι οι φασίστες, απλά κρατάμε την αναπνοή μας και περιμένουμε το Σεπτέμβριο του 2013, τοις κείνων ρήμασι πειθόμενοι. Έτσι δεν είναι, ή κάνω λάθος? Αν κάνω λάθος, διορθώστε με.

Edited by Hans Landa
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 148
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παιδιά προσοχή με το 24 εργασιμες ώρες δλδ 3 εργασιμες μέρες , αν υποβάλουμε σήμερα δεν θα έχουμε την επιβεβαιωση καταχώρησης μετα την πληρωσμή παραβόλου , μπέρδεμα , όπως και οι εφ απαξ καταβολη... γενικα ψυχραιμια .... η προετοιμασια καθε φακελου ειναι πολυ δουλεια.... ας ασχοληθούμε με αυτα και τις υποβολες θα τις κάνουμε όταν αποκατασταθει το συστημα .... ετσι σκεφτομαι... για να μη με πιασει πανικος!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σχέση η ηλικία.

 

Έχει σχέση η μαλακία που δέρνει τον κόσμο φίλε, που γούσταραν σοσιαλιστική κυβέρνηση.

 

Έχει σχέση και η ηλικία (αν και δεν έχουμε όπως είπα σημαντική διαφορά) υπό την έννοια ότι είναι αδιανόητο και ανησυχητικό να απογοητεύονται οι νεώτεροι περισσότερο και ευκολότερα από τους γηραιότερους.

Από εκεί και πέρα, δε θα αποδεχθώ το να καταστραφώ εγώ μόνο και μόνο επειδή έτσι θα "τιμωρηθούν" κάποιοι ανεγκέφαλοι. Προτιμώ να κοιτάξω την πάρτη μου και να κάνω τις κινήσεις μου και αν είναι να επωφεληθούν και κάποιοι που δε θα έπρεπε από αυτό...

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω μήπως το κλείδωμα της εφαρμογής πρέπει να γίνει με το νέο έτος; με την έννοια ότι πολλά ακούγονται για τις Τ.Ζ. και γυρίσει εναντίον μας η πιθανή επιβάρυνση κάποιων ιδιοκτητών που θέλουν να δηλώσουν τα αυθαίρετα τους; τόσο καιρό δεν έγινε τίποτα (από το μεσοπρόθεσμο εννοώ), στις 10 μέρες θα αλλάξουν όλα αυτά και επαναστατεί το ΤΕΕ τώρα;

Link to comment
Share on other sites

παιδιά προσοχή με το 24 εργασιμες ώρες δλδ 3 εργασιμες μέρες , αν υποβάλουμε σήμερα δεν θα έχουμε την επιβεβαιωση καταχώρησης μετα την πληρωσμή παραβόλου , μπέρδεμα , όπως και οι εφ απαξ καταβολη... γενικα ψυχραιμια .... η προετοιμασια καθε φακελου ειναι πολυ δουλεια.... ας ασχοληθούμε με αυτα και τις υποβολες θα τις κάνουμε όταν αποκατασταθει το συστημα .... ετσι σκεφτομαι... για να μη με πιασει πανικος!!

 

 

Πατριωτακι που ειναι το προβλημα???

Εγω ηδη εστειλα σημερα 5-6 για να πληρωσουν το παραβολο..

Ακομα και αν κλεισει το συστημα θα επιβεβαιωσεις οταν ανοιξει..

Που ειναι το προβλημα..

 

 

ΥΓ. Το κολπο φαινεται οτι πιανει....

Σε 2-3 μερες εχουν υποβληθει τοσες δηλωσεις, οσες τους περασμενους μηνες....

Link to comment
Share on other sites

Πατριωτακι που ειναι το προβλημα???

Εγω ηδη εστειλα σημερα 5-6 για να πληρωσουν το παραβολο..

Ακομα και αν κλεισει το συστημα θα επιβεβαιωσεις οταν ανοιξει..

Που ειναι το προβλημα..

 

 

ΥΓ. Το κολπο φαινεται οτι πιανει....

Σε 2-3 μερες εχουν υποβληθει τοσες δηλωσεις, οσες τους περασμενους μηνες....

 

Βασικά εμένα αυτό είναι που με αγχώνει.2 πελατες μου πλήρωσαν χτες το μεσημέρι το παράβολο. Ακόμα στο πρόγραμμα του ΤΕΕ δεν έχει εμφανιστεί η πληρωμή.Τι γίνεται αν το βραδυ πέσει το σύστημα, χωρίς να έχει περαστεί η πληρωμή, όποτε δεν έχω καταφέρει να τους βάλω σε κατάσταση προσωρινής υπαγωγής?Επιπλέον ο ένας από αυτούς ήθελε εφαπαξ πληρωμη...τωρα τι θα γίνει με όλα αυτά, ο καιρός θα δείξει!

Link to comment
Share on other sites

Πατριωτακι που ειναι το προβλημα???

Εγω ηδη εστειλα σημερα 5-6 για να πληρωσουν το παραβολο..

Ακομα και αν κλεισει το συστημα θα επιβεβαιωσεις οταν ανοιξει..

Που ειναι το προβλημα..

 

 

ΥΓ. Το κολπο φαινεται οτι πιανει....

Σε 2-3 μερες εχουν υποβληθει τοσες δηλωσεις, οσες τους περασμενους μηνες....

 

 

 

δεν εχω εμπιστοσύνη στο λογισμικό του ΤΕΕ ..........

Link to comment
Share on other sites

Επιπλέον ο ένας από αυτούς ήθελε εφαπαξ πληρωμη...τωρα τι θα γίνει με όλα αυτά, ο καιρός θα δείξει!

 

Θέλουν-δε θέλουν θα την παρατείνουν την προθεσμία για την εφάπαξ καταβολή με έκπτωση εφόσον κλείσει το σύστημα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.