Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συμπλήρωση δελτίου δομικής τρωτότητας


Recommended Posts

μήπως ξέρει κανείς τι τιμές παίζουν για ΔΔΤ και τι για μελετη στατικής επάρκειας? θεωρώ ότι η ευθύνη είναι μεγάλη και θα πρέπει να γίνει σωστή και λεπτομερής δουλειά..

Δεν έχω καμία αίσθηση, αλλά όταν ζητάνε 200 ευρώ για φωτοερμηνεία για ένα σημαντικό πράγμα όσο αυτό τι γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Αυτά περί υποχρέωσης υπογραφής του δελτίου από 2 μηχανικούς που τα βρήκατε; Γτ εγώ δεν έχω δει κάτι; Έχασα κανένα επεισόδιο;

Κ έστω αυθαίρετη ισόγεια κατοικία χωρίς άδεια. Πάει κατηγορία 3 κ θέλει υπογραφή 2 μηχανικών; Οπότε θα μπει κ ο 2ος στην ομάδα έργου; Κ τι θα πληρωθεί; Έξτρα; Αφού έχουμε κάνει ήδη συμφωνητικό κ δεν έχουμε υπολογίσει τυχόν τέτοια αμοιβή που εμφανίζεται τώρα επιπλέον.

Τι παίζει;

Για να πω την αλήθεια δεν πολυκοίταξα τις προηγούμενες σελίδες αν έχουν απαντηθεί αυτά που ρωτάω.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που ρωτάς έχουν απαντηθεί με την κλασική απάντηση: Περιμένουμε οδηγίες!!!

 

(Ε, να κλείσει 1 χρόνο ο νόμος και μετά βλέπουμε μωρέ τι θα ζητήσουμε τελικά! .... Ελλαδιστάν ρεεε!!!!)

 

Την νόμιμη όμως ήξεραν να τη θεσπίσουν από τις πρώτες μέρες!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.