Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η απαξίωση του ΠΕΑ


Inzaghi

Recommended Posts

103 τ.μ 900000€ με κατώτερη ενεργειακή κατηγορία .. τζάμπα πράγμα!!!

 

Δεν ξέρω αν παρακολουθείς γενικά τί γίνεται εκτός συνόρων, στο Τόκυο αυτή τη στιγμή που μιλάμε αντίστοιχο διαμέρισμα κοστίζει από 10 έως 15 φορές περισσότερο, κ πριν την ιαπωνική φούσκα κόστιζε 30 φορές πάνω από το διαμέρισμα των Παρισίων το οποίο σου φαίνεται ακριβό.

 

Επίσης μιλάμε για την ακριβότερη πόλη της ευρώπης. Είσαι τυχερός που δεν έχεις γκόμενα παριζιάνα, διότι για να της πάρεις κάνα φρουφρου άρωμα θα έδινες ακριβώς 5.000 ευρώ τα 25 ml (συλλεκτική έκδοση)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 563
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

όταν μπει στις αγγελιες θαχει ΝΟΗΜΑ.....

 

 

θελει να νοικιασει καποιος......ηλεκτρολογος πιστοποιητικο για ρολοι γιατι τοχε κοψει 250 ευρω

ΠΕΑ στην καλυτερη 123 ευρω !!!

 

ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΚΛΑΒΟΣ αλλα πιστευω οτι ειμαι ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ αχχαχαχα

 

Επειδή πολλές συγκρίσεις ακούω για τα πιστοποιητικά ηλεκτροδότησης, έκανα μια γύρα από το ίντερνετ να δώ σε τι τιμές μπορείς να βγάλεις ένα τέτοιο πιστοποιητικό και διαπίστωσα και εκεί ακριβώς τα ίδια στις τιμές με τα ΠΕΑ. Πιστοποιητικό ηλεκτρολόγου με 50-60 ευρώ.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

εγω ξανα λεω την ιδιοκτησια του ο καθενας θα την νοικιασει πουλησει οσο γουσταρει

λετε ο παραδιας να το αφησει?

 

@@@ικαρε γιαννενα η δικια μου και εχει και απο αρτα, μιση μιση ειναι

ερχετε πασχα θα φερω κατσικι απο εκει ( βιγλα )

Edited by OTTO_engine
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Για 350 m2 κατάστημα ηλεκτρολογικού υλικού μου ζητήθηκε να εκδώσω Π.Ε.Α. Επειδή ήταν γνωστοί και ήξερα ότι υπάρχει και μια σχετική οικονομική στενότητα ζήτησα 300€ πλέον Φ.Π.Α., εξηγώντας τους ότι η νόμιμη αμοιβή ανέρχεται στα 875€ πλέον Φ.Π.Α.

Μετά από μια βδομάδα έμαθα ότι βρήκαν συνάδελφο που τους το έβγαλε με 150€ ΜΕ τον Φ.Π.Α. 'Έπνεαν μάλιστα τα μένεα εναντίον μου γιατί θεώρησαν ότι πήγα να αισχροκερδίσω εις βάρος τους... :sad:

Link to comment
Share on other sites

επειδη την αγορα την διαλυουν καποιοι μονιμοι παλιουρες

που προφανως δε ξερουν ουτε μαιλ να στειλουν

και καποια νεουδια που τα παιζουν ολα για ολα

που θελουν να κρατησουν τα πελατακια τους απο τα @@

θα σκασω με 30€ το κομματι και δε μπα να μου βαλετε 40 μειον

γιατι τους τα χω μαζεμενα πολυ

 

τεσπα

 

απλα ξυπνησα στραβα ΣΥΓΧΩΡΑΤΕ ΜΕ

πολυ στραβα ομως

 

και κατι αλλο ΔΕ ΞΑΝΑ ΔΙΝΩ ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ

Edited by OTTO_engine
Link to comment
Share on other sites

για ΜΟΝΟ ΠΕΑ τιμη απο τηλ...

 

 

4014- μεταβιβασεις -αδειες παω απο κοντα να τους κανω και παρουσιαση...

Edited by akius
Link to comment
Share on other sites

τιμη απο τηλ ουτε εγω δινω ,επισης προτιμω να μην κανω ΠΕΑ,παρα να δωσω εξευτελιστικη τιμη ,...........ασε που τα περισοτερα τηλεφωνα ειναι απο αλλους μηχανικους που ψαρευουν, εφτασα να κανω πλακα μαζι τους.....

Edited by savas76
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.