Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Α11] Τεχνική Έκθεση Ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού αυθαιρέτων


Recommended Posts

Όχι κατά τη γνώμη μου δεν είναι σωστό. Σε κάθε περίπτωση κι αφού "συμμετέχει" στη δήλωση και "χώρος καταστήματος" πρέπει να υποβληθεί η τεχνική έκθεση για τα ηλεκτρομηχανολογικά.

Link to comment
Share on other sites

Όχι κατά τη γνώμη μου δεν είναι σωστό. Σε κάθε περίπτωση κι αφού "συμμετέχει" στη δήλωση και "χώρος καταστήματος" πρέπει να υποβληθεί η τεχνική έκθεση για τα ηλεκτρομηχανολογικά.

Εκτός αν ο χώρος καταστήματος είναι Κατηγορία 2, οπότε δεν απαιτείται. Σωστά ???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Να ρωτήσω κάτι.Δεν με αφήνει το σύστημα να ανεβάσω την Τ.Ε. Η/Μ  .Επειδή είναι η πρώτη που ανεβάζω (την έχει συντάξει Μ.Μ. Τ.Ε) κάτι δεν θα έχω κάνει σωστά (πχ Να τον προσθέσω στους μηχανικους?).Είμαι σε κατασταση ''Υπαγωγή''

Edited by Elounda
Link to comment
Share on other sites

πρέπει στις αμοιβές (σύστημα αμοιβών που έχεις βάλει τον αντίστοιχο κωδικό και όχι απο το σύστημα αυθαιρέτων)) να προσθέσεις και τον μηχανόλογο που την έφτιαξε και ως δια μαγείας θα ανοίξει και η ερπιλογη ανεβάσματος της ΤΕ

Link to comment
Share on other sites

Τον πρόσθεσα τον μηχανολόγο δημιούργησα αναφορά αλλά δεν με αφήνει ακόμα να ανεβάσω.Οι εργασία του είναι εκτίμηση - λοιπες η/μ εγκαταστασεις

Edited by Elounda
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.