Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Α17] Ειδικές ομάδες πληθυσμού (ΑμεΑ, Παλιννοστούντες, Πολύτεκνοι, Τρίτεκνοι κ.τ.λ.)


Recommended Posts

Δεν ξέρω πόσο είναι αλλά δεν είναι και πολύ γέρος...Τον γιο ξέρω (40άρης) που είναι και φίλος μου και μετά την κρίση, ξενοίκιασε και πήρε τα τρία παιδάκια του και μαζεύτηκαν όλοι μαζί (+γιαγιά+παππού) στο αυθαιρετάκι.... Τρατζικ?

Link to comment
Share on other sites

τελικά οι Θρακιώτες Μουσουλμάνοι δεν περιλαμβάνονται στο σύστημα ΤΕΕ

Μήπως "έπιασε τόπο" καμιά προσευχή!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως βρε παιδιά έχει πολύ πλάκα το θέμα!

Ο καθένας με το ...βιολί του. Ο ένας με τον παππού, ο άλλος με τους μουσουλμάνους κ.λπ.

Συγχωρέστε μου το χιούμορ αλλά δεν κρατιόμουν....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνουμε βρε Ιάσονα.....έτσι όπως μας έχουν κάνει...(καμιά λύση σκέφτηκες? Από σένα και τον Μανώλη περιμένω καμιά καλή ιδέα...Κρεμόμαστε από τα χείλη σου! Εγώ, ο τρίτεκνος, η γυναίκα του, τα τρία παιδιά του, ο παππούς και η γιαγιά...:))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κυριοι, επειτα απο προσπαθειες και επικοινωνια με τοπικους βουλευετες να ενημερωσω οτι η εκπτωση αφορα ολους τους κατοικους της Θρακης. Στο παραρτημα Α δεν διορθωθηκε λογω εκ παραδρομης λαθος. Το θεμα ειναι οτι στο συστημα του ΤΕΕ αν καποιος θελει να ενταχθει του δινει το δικαιωμα μονο ως παλλινοστουντας. Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο!!! Επισης πληροφορηθηκα απο βουλευτη οτι εντος ημερων θα λυθει το θεμα.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο συνάδελφε.

+1

δε θα μπορούσε να ήταν και διαφορετικά.

Το θρήσκευμα δεν αποτελεί σε καμία περίπτωση λόγο για να πάρει κάποιος έκπτωση.

Η Θράκη ως ευαίσθητη περιοχή μπορεί.

Αλλά για όλους.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!
Συγχωρέστε με αν έχει συζητηθεί αλλού το ίδιο θέμα αλλά το φόρουμ έχει πάρει φωτιά.
Οι εκπτώσεις στις ειδικές κατηγορίες υπολογίζονται και στις περιπτώσεις με αναλυτικό προϋπολογισμό?

Με μια δοκιμή στο σύστημα υπολογίζει έκπτωση και στο 500αρικο της λοιπής παράβασης.

Πχ. (400€ για ΥΔ + 500€ μια παράβαση) *0,15= 135€ --> Πληρώνει μόνο το παράβολο και τέλος. Σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.