Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Α23] Σταυλικές - κτηνοτροφικές εγκαταστάσεις (δικαιολογητικά, πρόστιμα κ.τ.λ.)


Recommended Posts

Να κάνω μια ερώτηση τα 300 ευρώ παράβολο στο δημόσιο πότε πληρώνονται γιατί έκανα την προσωρινή υπαγωγή και δεν μου έβγαλε εντολή πληρωμής.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 793
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συναδελφοι ξερει καποιος απο εσας αν το οικοπεδο ή το γηπεδο που βρισκονται οι κτην/κες εγκαταστσαεις πρεπει να ειναι αρτιο και οικοδομησιμο ? Σε περιπτωση που δεν ειναι υπαγονται παλι στο 4178/13 ??

Edited by civil_4818
Link to comment
Share on other sites

γιατί να μην υπάγονται αν δεν είναι άρτιο και οικοδομήσιμο ; δεν ισχύουν διαφορετικές προυποθέσεις από ότι για τα άλλα κτήρια του Ν4178

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

civil_4818: Εννοείται!!!! Εδώ τακτοποιούνται βιλάρες σε εκτός σχεδίου μη άρτια και δεν θα τακτοποιούνται οι στάβλοι??

Τακτοποιούταν μη άρτια και πριν του νόμου. Με τις διατάξεις για την εξαίρεση από κατεδάφιση δεν έλεγχες αρτιότητα γηπέδου...

Link to comment
Share on other sites

την συγκεκρημενη ερωτηση μου εκανε ο υπαλληλος στην δ/νση αγροτ. οικονομιας και εγω πανω κατω τα ιδια απαντησα απλως  ηθελα τη γνωμη σας,  ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

όμοια και εγώ με τον Γιάννη , περιμένω να μου φέρουν και τις αιτήσεις ενιαίας ενίσχυσης Δεν υπάρχουν σε μερικούς ούτε τα 300 για το παράβολο Πάντως τις επόμενες μέρες θα προχωρίσω σε υποβολές

Link to comment
Share on other sites

Και όταν το χωράφι είναι σε άλλον και το έχει μισθώσει σε έναν ο οποίος δηλώνει στάβλους και τα πάντα όλα στο όσδε, ποιον βάζουμε στη πλατφόρμα; ιδιοκτήτη; ενοικιαστή; με τι ποσοστό κυριοτητας;

Link to comment
Share on other sites

Και όταν το χωράφι είναι σε άλλον και το έχει μισθώσει σε έναν ο οποίος δηλώνει στάβλους και τα πάντα όλα στο όσδε, ποιον βάζουμε στη πλατφόρμα; ιδιοκτήτη; ενοικιαστή; με τι ποσοστό κυριοτητας;

να ένας λόγος που δεν έχω υποβάλει ακόμα υποθέτω ότι βάζουμε τον ιδιοκτήτη και στην τεχνική έκθεση αναφέρουμε τα καθέκαστα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.