Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Α23] Σταυλικές - κτηνοτροφικές εγκαταστάσεις (δικαιολογητικά, πρόστιμα κ.τ.λ.)


Recommended Posts

εχω μια αποθηκη απο τσιμεντολιθα και λαμαρινα με ζωα.

μπορω να την δηλωσω ωσ σταυλικοι εγκατασταση;;;;;;;;;;;;;;;;;

ή πωσ αλλιως;;;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 793
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

η σελιδα του οσδε για τα γεωγραφικα υποβαθρα της περιφερειας δεν ειναι ετοιμη και σε λειτουργια

συνεπως δεν χορηγειται αποσπασμα χαρτη για την ωρα.

Link to comment
Share on other sites

εχω μια αποθηκη απο τσιμεντολιθα και λαμαρινα με ζωα.

μπορω να την δηλωσω ωσ σταυλικοι εγκατασταση;;;;;;;;;;;;;;;;;

ή πωσ αλλιως;;;;;;;;;;;;;;;

σταυλικη εγκατασταση θελει καποιο συγκεκριμμενο δικαιολογητικο;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τα δικαιολογητικά που αναφέρει ο 4178.. ξέρει κανείς με σιγουριά αν ελέγχονται δασαρχεία αρχαιολογίες κλπ ?

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τα δικαιολογητικά που αναφέρει ο 4178.. ξέρει κανείς με σιγουριά αν ελέγχονται δασαρχεία αρχαιολογίες κλπ ?

Σίγουρα θα χρειαστούν μετά στο γεωργικής ανάπτυξης για άδεια εγκατάστασης (μου τα έγραψαν σε σχετικό σημείωμα από την αντίστοιχη υπηρεσία της χαλκίδας) 

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν εχω ιδεα.....με ρωτησε καποιος να μπορει να νομιμοποιησει την σταυλ.εγκατασταση του εφοσον βρισκεται σε Δημοσια εκταση.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν εχω ιδεα.....με ρωτησε καποιος να μπορει να νομιμοποιησει την σταυλ.εγκατασταση του εφοσον βρισκεται σε Δημοσια εκταση.

Ανάλογα τη δημόσια έκταση. Δες εδώ προηγούμενο post http://www.michanikos.gr/topic/35823-Α23-Σταυλικές-κτηνοτροφικές-εγκαταστάσεις-δικ/?p=655596

Link to comment
Share on other sites

κτηνοτροφος ο οποιος  εχει 1 στρ δικο του  με συμβολαιο  και αλλα 4 νοικιασμενα απο τον τοπικο συνεταιρισμο 

Ο ιδιος ο κτηνοτροφος θεωρει οτι κακως τα νοικιασε απο τον συνεταιρισμο μιας και  εν τελει ειναι του Δημοσιου και σκοπευει να  αγορασει την εκταση απο το Δημοσιο στο μελλον πηγαινοντας και στα δικαστηρια τον συνεταιρισμο  για να του επιστρεψει τα χρηματα 

Τωρα μπορει τις σταυλικες του εγκαταστασεις στο κομματι αυτο των 4 στρ να τα τακτοποιησει  κατα α23/Ν4178?

 

Κατα την αποψη σας <<του εχει παραχωρηθει νομιμως  η τελικα δημοσια εκταση>>?Δηλαδη του κτηνοτροφου δια του συνεταιρισμου ..δια του δημοσιου....

Edited by KOKARADI
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.