Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εκτύπωση Διαδικτυακού Ειδοποιητηρίου ΤΣΜΕΔΕ


Engineer

Recommended Posts

Μόλις εκτύπωσα το ειδοποιητήριο Α 2015 (άνω πενταετίας) .Ποσό : 2075.52€ 

 

Είχα πληρώσει Β 2014 : 2310€ 

 

Ξέρει κανείς κάτι???

Πώς αυτό το καλό???

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και μένα...

Ερώτηση σε όσους εχει εκδοθεί αν επιλέξουν καποια στιγμη τον Αύγουστο να υπαχθούν σε Χαμηλωτερη κατηγορια τι γινεται εκδίδεται νέο;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ας πούμε χρωστάω Α', Β' 14 και Α' 15. Τι κάνω;

 

 

Apier, κάνε ό.τι θα κάνω κι εγώ που χρωστάω από 2012. Μπες στη ρύθμιση των 100 δόσεων για το '14 τώρα γιατί λήγει τις επόμενες μέρες. Θα πληρώσεις 120€ ΟΑΕΔ (10€ το μήνα) συν την πρώτη δόση. Μετά περιμένεις να οριστικοποιηθούν τα διαδικαστικά για να κάνεις αίτηση χαμηλότερης κατηγορίας από 3η σε 1η. Και πληρώνεις 2075€ στις 30/9 για να μη χάσεις τη ρύθμιση των 100.

 

Εγώ πιστεύω ότι είναι δοκιμαστικά τα ειδοποιητήρια που εκτυπώνονται πρόωρα και άρα τσάμπα χαίρεστε (party pooper here). Πώς του έβγαλε του da-mi 2075€ χωρίς να έχει κάνει αίτηση για χαμηλότερη κατηγορία; Ακόμη και για τους προ '93 δεν έχει ανοίξει επίσημα η ανάρτηση. Μέχρι να ανοίξει για τους νέους (31/8) θα έχει ήδη διευκρινιστεί ο τρόπος υποβολής αίτησης για χαμηλότερη κατηγορία και άρα θα εκτυπωθεί μια φορά το σωστό ειδοποιητήριο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.