Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενημέρωση ΤΕΕ σχετικά με την πρόσβαση στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες του για όσους οφείλουν συνδρομές


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 131
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οφείλω τρία χρόνια + €50 για ένα ανενεργό μελετητικό πτυχίο από 12ετίας. Το 50άρι είναι φετινό φασούλι στα πλαίσια της επίδειξης συμπαράστασης και αλληλεγγύης στους ελ.επαγγελματίες. Εννοείται ότι θα ζητήσω διαγραφή από τη ΓΕΜ.

Link to comment
Share on other sites

Στείλε στο ΤΕΕ στις συνδρομές mail με τα στοιχεία σου και το μελετητικό σου που προφανώς έχει λήξει (κάνε και μια αναφορά εντός του mail με τα στοιχεία του μελετητικού σου πτυχίου και την ημερομηνία λήξης του) και ζήτα την διαγραφή του ποσού που αφορά το μελετητικό.

Επικοινώνησε και μαζί τους (τμήμα συνδρομών) μετά από μια μέρα να δεις αν σου έσβησαν την εισφορά. Λογικά μετά από τρείς μέρες θα έχει σβηστεί η εισφορά και από την καρτέλα σου στο ΤΕΕ.

Το έκανε φίλος την προηγούμενη Πεμπτη και σήμερα είχαν διαγραφεί οι συνδρομές του για το μελετητικό του.

post-2272-0-44666400-1444753421_thumb.jpg

Edited by georgegaleos
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Γιατί υπάρχει κανένας που μπαίνει ? Όσους δοκίμασα το σύστημα δεν λειτουργεί 

 

Μια χαρά λειτουργεί και το σύστημα του 4178 και το σύστημα των αμοιβών.

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε πρόβλημα το μεσημέρι . Και τώρα έχει θέματα . 

 

Μάλλον θέλουν να μας δείξουν πόσο δύσκολα τα βγάζουν πέρα .

 

Είναι και οι μισθοί των κομματόσκυλων και των απευθείας αναθέσεων , που να βγούν τα παληκάρια .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

και εμένα μου έκανε νούμερα σήμερα , αλλά δοκίμασα από το ιστορικό του browser απ'ευθείας την οθόνη σύνδεσης και μπήκε κανονικά.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

με τι μπαίνεις γιατί ακόμα δεν λειτουργεί ? Εμένα μου ήρθε κουτί γιατί βρήκα δικαιολογία για να αφήσω λίγες μέρες πίσω δυο ρυθμίσεις για να δουλέψω μια αναθεώρηση ... 

Link to comment
Share on other sites

με τι μπαίνεις γιατί ακόμα δεν λειτουργεί ?....

Αν  η καλή ή μη λειτουργία είναι ανα περιοχές τότε κάποιες αλλαγές στα DNS θα έγιναν.

Η ενημέρωση στα DNS είναι από λίγη ώρα μέχρι και 24ωρο…

Στατιστικά οι κεντρικοί κόμβοι έχουν πιο άμεση ενημέρωση. Ειδικές περιπτώσεις μπορεί να κάνουν και 48ωρες.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ 3-4 φορές που μπήκα σήμερα και στο ένα και στο άλλο για ένα καινούργιο έργο δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα, με google chrome.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.