Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΤΣΜΕΔΕ: Νέα παράταση εισφορών Β' εξαμήνου 2015


OLINAPAL

Recommended Posts

Πάντως σε εμένα δεν εμφανίζει οφειλές υπέρ ΟΑΕΔ, παρότι ποτέ δεν πλήρωσα τα "οφειλόμενα".

 

Κατέβασα σε pdf την καρτέλα μου που εμφανίζει σημερινή ημερομηνία και οφειλές ΟΑΕΔ = 0 και την φυλάω   ..... "Για κάθε νόμιμη χρήση" :idea:

 

αφού μπεις στο 'η καρτέλα μου' έχει 2 πινακάκια, το κάτω έχει τίτλο 'πίνακας οφειλών του ασφαλισμένου'. Στην εισφορά υπέρ ΟΑΕΔ φαίνεται σαν περίοδος οφειλής από 01-01-2011 έως 31-12-2012.

Edited by Roy_Hobbs
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή σε εσένα το παρακατω είναι κενο?

post-2272-0-16678000-1455214794_thumb.jpg

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Εμένα βγάζει ότι έχει ποστάρει ο georgegaleos . Oι άλλες γραμμές που δεν φαίνονται αναφέρουν το διακανονισμό.

Μάλλον χρωστάμε ΟΑΕΔ για 2 χρόνια? Αυτό σημαίνει?

 

oaed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και μενα το ιδιο με τον Παυλο.

Παυλο, μαλλον χρωσταμε και με τοκο!!

Οπως και τις αυξημενες εισφορες απο το 2011.

Και να δεις οτι και αυτοι που μπηκαν σε κατωτερη κατηγορια, θα πληρωσουν αναδρομικα και με τη τοκο, διαφορα απο την κατηγορια στην οποια επρεπε να ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφοι georgegaleos & pavlos κατι δεν καταλαβαινω.

 

Στις φωτο που βαζετε η τριτη στηλη ειναι κενη

 

Τι χρωστατε?

Link to comment
Share on other sites

Ο πίνακας έχει τίτλο "πίνακας οφειλών ασφαλισμένου". Η δεύτερη στήλη έχει τίτλο "από" και η τρίτη "έως". Η τέταρτη στήλη έχει τίτλο "κατάσταση". Στα υπόλοιπα, στην τέταρτη στήλη υπάρχει η ένδειξη "¨διακανονισμός". Στη γραμμή του ΟΑΕΔ υπάρχει κενό, ενώ όπως βλέπουμε έχουν καταχωρήσει οφειλή από 1-1-2011 έως 31-12-2012.

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.