Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέο νομοσχέδιο για τα αυθαίρετα


ΥΔΡΑΙΟΥ ΝΤΙΝΑ

Recommended Posts

........ λεει μπαρουφες.

 

Ο συνάδελφος ναι, ο υπουργός όμως;;;;

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπαρούφα ή μη, ενημερώσεις από διαρροές (στο τέλος θα φωνάξουμε υδραυλικούς) κι άλλα φαιδρά....

Εγώ ένα ξέρω... ο 4178/13 λήγει στις 08/02/2017. (έτσι γράφουν τα χαρτιά)

Σήμερα είναι 06/02/2016 βράδιασε κι ολας.... και γραπτή απόφαση για παράταση ή μη τίποτα.....

 

Πόσο ξευτίλα κράτος είμαστε πια....

ακόμα κι αύριο να βγει το χαρτί ή το πιο πιθανό μεθαύριο ... που θα βγει, η ξευτίλα παραμένει και είναι διαχρονική και διακομματική... όλοι το έκαναν και συνεχίζουν να το κάνουν σαν να είναι αυτό το φυσιολογικό.

 

Όχι δεν είναι…. 

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

μπαρούφα ή μη, ενημερώσεις από διαρροές (στο τέλος θα φωνάξουμε υδραυλικούς) κι άλλα φαιδρά....

Εγώ ένα ξέρω... ο 4178/13 λήγει στις 08/02/2017. (έτσι γράφουν τα χαρτιά)

Σήμερα είναι 06/02/2016 βράδιασε κι ολας.... και γραπτή απόφαση για παράταση ή μη τίποτα.....

 

Πόσο ξευτίλα κράτος είμαστε πια....

ακόμα κι αύριο να βγει το χαρτί ή το πιο πιθανό μεθαύριο ... που θα βγει, η ξευτίλα παραμένει και είναι διαχρονική και διακομματική... όλοι το έκαναν και συνεχίζουν να το κάνουν σαν να είναι αυτό το φυσιολογικό.

 

Όχι δεν είναι…. 

χεχεχε μην τους δίνεις άλλοθι και καλά 1 χρόνο πρίν την λήξη λές οτι είμαστε  :mrgreen:  δαίμων τυπογραφείου κτύπησε! κατά τα άλλα +1

Edited by Elounda
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

.............. σαν να είναι αυτό το φυσιολογικό.

 

Όχι δεν είναι…. 

 

Προφανώς και δεν είναι για κάθε "φυσιολογικό" άνθρωπο!!!! Οι "φυσιολογικοί" άνθρωποι πράττουν φυσιολογικώς, κάνουν δηλαδή, φυσιολογικά "πράγματα"! Οι "άλλοι" ....άστα να πάνε...!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι.Σαν φόρουμε με την δυναμική που έχει πραγματικά δεν μπορεί να γίνει μια συνέντευξη στον υπουργό-να μαζευτούν κάποιες ερωτήσεις (δόξα το θεό χιλιάδεεεεςςς) και να απαντήσει, καθαρά από μηχανικών πλευρά και όχι ΠΟΜΙΔΑ οχι ΕΡΤ οχι Δενξέρω εγώ 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολο το forum. Εχουμε κανενα νεοτερο οσο αφορα την παραταση κ αν θα δοθει τελικα για τον Ν.4178? Η υπαρχει περιπτωση να μη δοθει παράταση μεχρι να ισχυσει ο καινουριος που ειναι κ το πιθανοτερο γιατι βαρια μεχρι χθες θα ανακοινωναν την παραταση αν ηταν να δοθει .

Link to comment
Share on other sites

Απαιτείται απλή υπουργική απόφαση , οπότε βγαίνει άμεσα . Βασικά μάλλον δεν ξέρουν πόση παράταση να δώσουν ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.