Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα κατάρτισης επιστημόνων: Δημοσιεύθηκε η πρόσκληση – Ποια τα αντικείμενα


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 804
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ σας λεω μέχρι μεγάλη Τετάρτη θα έχει πέσει το κασέρι σε όλους..Χαλαρώστε δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα 

Link to comment
Share on other sites

 

13 minutes ago, laxanos said:

Άλλωστε, σύμφωνα με τον υπεύθυνο του ΚΕΚ που μιλάω, όλα τα ΚΕΚ θα στείλουν
συνολικά τους ωφελούμενους του το καθένα 16/04 το βράδυ

Αν τα στείλουν 16/4 ... θα πάρουν τα 20€ ... εγώ τα 400€και άντε γεια ... γιατί 14/4 σημαίνει 4,5 ώρες πραγματική παρακολούθηση την ημέρα ανελλιπώς για 15 ημέρες ... για να πάρουμε εμείς τα υπόλοιπα 200€ και εκείνοι τα υπόλοιπα 400€ εκτός αν μου το τελειώσουν εκείνοι το τηλεκαταρτηστήρι ...

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Παρά την διατύπωση της πρόσκλησης (παρ. 8.1.1.):  "Το πρόγραμμα τηλεκατάρτισης άρχεται το αργότερο την 20η/4/2020 με την υποχρεωτική διαβίβαση
των κωδικών πρόσβασης στο Ο.Σ.Τ.Κ. από πλευράς παρόχου κατάρτισης προς τους ωφελούμενους, των οποίων οι επιταγές κατάρτισης έχουν ενεργοποιηθεί και ολοκληρώνεται το αργότερο έως και την 30η/4/2020.",

στο mail που έλαβα από το ΚΕΚ (είναι σοβαροί-τους είχα βγάλει άδεια λειτουργίας) στο οποίο απευθύνθηκα περιλαμβάνεται η εξής διατύπωση:

"Ολοκληρώνοντας την αρχική μας ενημέρωση θα ήταν χρήσιμο να γνωρίζετε ότι η έναρξη της ασύγχρονης τηλεκατάρτισης πρέπει να ξεκινήσει στο διάστημα από τις 20/4/2020 μέχρι τις 30/4/2020 και να έχει ολοκληρωθεί επιτυχώς (με 100 ώρες συμπληρωμένες ασύγχρονης τηλεκατάρτισης) μέχρι τις 31/5/2020.

Λέω μήπως ξέρουν κάτι παραπάνω και έχουν δίκιο? Μήπως είναι τραγικά υπερβολικές οι 100 ώρες σε 10 μέρες?? Μήπως είναι εσφαλμένη (στο ποδάρι) διατύπωση της πρόσκλησης?

 

Link to comment
Share on other sites

Στη φόρμα της αίτησης ποίο  ΚΑΔ και με ποίο κωδικό δραστηριότητας βάζουμε για αρχιτέκτονες ?

Η πρόσκληση εμφανίζει τον αρχικό ΚΑΔ αρχιτεκτόνων ως  71.11

και μένα στο σύστημα taxisnet η δραστηριότητα εμφανίζεται ως :  71110000  ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ Κύρια

     
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ νομίζω ότι κανένα ΚΕΚ είναι έτοιμο πχ να κάνει κάποιος ένταξη αύριο και το Σάββατο να μπει και να κάνει σεμινάριο.

Πιο πολύ πιστεύω αυτό που μου είπε ο δικός μου. Ότι θα συγκεντρωθούν στις 16 τα σύνολα ανα κεκ και αν αντικείμενο, θα ακολουθήσει η διαδικασία
διανομής (δε νομίζω ότι θα κατσει το καθε ΚΕΚ να στήσει τώρα κάποιο σεμινάριο) και εν συνεχεία, θα μας δοθεί η πρόσβαση στα σεμινάρια. Ευκολα το 30/04 πιστεύω
γίνεται 31/05 οσον αφορά την ολοκλήρωση.

Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, venezia said:

Στη φόρμα της αίτησης ποίο  ΚΑΔ και με ποίο κωδικό δραστηριότητας βάζουμε για αρχιτέκτονες ?

Η πρόσκληση εμφανίζει τον αρχικό ΚΑΔ αρχιτεκτόνων ως  71.11

και μένα στο σύστημα taxisnet η δραστηριότητα εμφανίζεται ως :  71110000  ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ Κύρια

     

Το 71.11 περιλαμβάνει όλους τους ΚΑΔ με όμοια τα 4 πρώτα ψηφία. Εγώ θα συμπλήρωνα αυτόν που εμφανίζεται στο taxis, δηλ. 71110000 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, laxanos said:

δε νομίζω ότι θα κατσει το καθε ΚΕΚ να στήσει τώρα κάποιο σεμινάριο)

Τι να στήσει ... έτοιμα τα έχουν ... και δεν έχουν να ασχοληθούν με κάτι .. δίνουν κωδικούς και τέρμα ... ασύγχρονη είναι ...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.