Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα κατάρτισης επιστημόνων: Δημοσιεύθηκε η πρόσκληση – Ποια τα αντικείμενα


Engineer

Recommended Posts

1 ώρα πριν, s2117 said:

Εμένα ακόμα δε μου έχουν δώσει κωδικούς.. (διαδικασία Α από Πέμπτη βράδυ) και άρχισα να αγχώνομαι ότι θα χάσω και τα 400... Έχετε να μου προτείνετε κάποιο που να ανταποκρίνεται άμεσα;

Δεν νομίζω ότι γίνεται αυτό. Το έκανα προχτές που ζήτησε κάποιος. Κάποιοι πρόλαβαν απ' ότι είδα να κατεβάσουν το συνημμένο αρχείο.  Γρήγορα όμως το σύστημα κατέβασε την ανάρτησή μου. Μάλλον το θεώρησαν διαφήμιση.

 

2 ώρες πριν, curzondax said:

Εγώ πάντως δεν θα ασχοληθώ να το κάνω αυτό εκτός και αν επιβεβαιωθεί από πολλές μεριές στο μέλλον. Από τη μία δεν έχω πεισθεί ότι ισχύει και από την άλλη το θεωρώ πιθανότατο να λυγίσουν τους κανόνες και να τους θεωρούν όλους 100% ούτως ή άλλως.

Θεωρώ ότι πιθανόν επικρατεί η λογική "κάθε ενότητα σημαίνει συγκεκριμένες "ώρες διδασκαλίας" όσο γρήγορα και να την κάνεις" οπότε να μην είναι καν παράτυπο κάτι τέτοιο.

Το ταμπλό μου λέει ότι έχω κάνει το 19% της ύλης. Αν φτάσω στο 100% τέλειωσα ή πρέπει να συμπληρώσω 100 ώρες;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 804
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

59 λεπτά πριν, s2117 said:

Εμένα ακόμα δε μου έχουν δώσει κωδικούς.. (διαδικασία Α από Πέμπτη βράδυ) και άρχισα να αγχώνομαι ότι θα χάσω και τα 400... Έχετε να μου προτείνετε κάποιο που να ανταποκρίνεται άμεσα;

Φίλε μου, προσπάθησε να βρεις κανένα επαρχιακό. Αυτοί θα έχουν σίγουρα μικρότερο φόρτο.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα δεν είναι τοσο το ΚΕΚ αλλά η πλατφόρμα που συνεργάζεται, βλέπε π.χ. παρακάτω το νέο τύπο ωρολόγιας ασύγχρονης κατάρτησης !!!!

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, s2117 said:

Εμένα ακόμα δε μου έχουν δώσει κωδικούς.. (διαδικασία Α από Πέμπτη βράδυ) και άρχισα να αγχώνομαι ότι θα χάσω και τα 400... Έχετε να μου προτείνετε κάποιο που να ανταποκρίνεται άμεσα;

Σου στέλνω μήνυμα

Συνάδελφοι καλημέρα και Καλό Πάσχα να έχουμε .

Αν παρακολουθεί κάποιος στο https://elearn.saronis.gr/ την ενότητα 6 , ας στείλει μήνυμα για ανταλλαγή απόψεων .

edit : Διόρθωασ το link

Edited by venezia
Διόρθωση κειμένου
Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, stsiou said:

Στο elearningclass έχει εξαφανιστεί το Social Media Marketing. Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος;

Είναι κολλημένο εδώ και ώρα. Μάλλον θα κάνουν πάλι αναβάθμιση.

 

Link to comment
Share on other sites

15 λεπτά πριν, venezia said:

Συνάδελφοι καλημέρα και Καλό Πάσχα να έχουμε .

Αν παρακολουθεί κάποιος το elearn.saronis.gr την ενότητα 6 , ας στείλει μήνυμα για ανταλλαγή απόψεων .

δέ βλέπω αυτή την πλατφόρμα στους εγκεκριμένους ΟΣΤΚ 

Link to comment
Share on other sites

spafent   Σου στέλνω μήνυμα

 

33 λεπτά πριν, spafent said:

δέ βλέπω αυτή την πλατφόρμα στους εγκεκριμένους ΟΣΤΚ 

Είναι στην πλατφόρμα  36

Μην κάνεις συνεχόμενες παραθέσεις. Κάνε χρήση του  multiquote και της επεξεργασίας για να έχεις τις απαντήσεις σου σε ένα μήνυμα. 

Pavlos 33

image.png

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.