Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

Συγγνώμη δεν καταλαβα. Και γω εχω το autoclicker αλλά ποιο είναι το ορθό; να το βάλω να κλικαρει ανά 15 λεπτα στο επόμενο ή πρέπει ν κλικαρει ανά 15 δευτερόλεπτα για να φαίνεσαι ενεργός; αν 15 δευτερόλεπτα θα έχω θέμα με τις ώρες μετά. Αν κατάλαβα καλά. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

On 4/15/2020 at 12:10 PM, georgegaleos said:

Σωστά κατάλαβες. Οπως έγραψα στην πλατφόρμα iclass μου είπαν ότι θα έρθει η ενημέρωση στο 80% πάνω-πάνω στο καμπανάκι.

@nick_61, το να μπω στην σπασμωδική ψυχαγωγία της παρακολύθησης ξανά των ενοτήτων, απλά δε υπάρχει περίπτωση. Το να είμαι στην εντός του αντικειμένου κατάρτισης που έχω επιλέξει (το α/α 8) εκεί δηλαδή που φάινονται οι ενότητες με την κοπελιά που μου λέει πως πρέπει να φτερνίζομαι και να πέρδομαι αυτό κάπως το συζητάω και μάλλον θα το κάνω. Ανοησία βέβαια διότι φορτώνεται η πλατφόρμα με χρήστες άσκοπα....

Καλημέρα, χρόνια πολλά σε όλους με υγεία και χαμόγελα, που ξέχασα να πω, λόγω της ανοησίας των σεμιναρίων, 

Σήμερα θεωρώ ότι έχω καλύψει το 80% των ωρών (67x80% = ~55 ώρες) και περισσότερες (σύμφωνα με την διαδικασία που μου υπέδειξαν από την iclass) και δεν έχει υπάρξει καμία ενημέρωση στην σελίδα .. ούτε σε καμπανάκι .. ούτε πουθενά ... μάλλον προετοιμάζονται για την Ανάσταση ... το ίδιο κι εγώ ετοιμάζω ταααααα αναστάσιμα καμπανάκια για να τους στείλω ... 

Θα συνεχίσω μέχρι να καλύψω και τις υπόλοιπες και την Δευτέρα θα στείλω το σχετικό αναστάσιμο καμπανάκι χωρίς πολλά καντήλια, αφού την Τρίτη που ανοίγει το μαγαζί τους (Iclass και το ΚΕΚ) θα επικοινωνήσω μαζί τους και θα στείλω και σχετικό mail και εκείνη την ημέρα και στους δύο.

Θα ενημερώσω σχετικά.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ στην επόμενη φουρνιά (αλλιώς θα υπάρξει επανάληψη της ανάστασης....), διότι έλαβα το σχετικό

"➢ Έχει ενεργοποιηθεί το voucher
➢ Κωδικοί πρόσβασης για σύνδεση στην πλατφόρμα τηλεκατάρτισης:
1. Ιστοσελίδα Πλατφόρμας ΟΣΤΚ: www.iclass.gr
2. Username: *****************
3. Password: ************** "

την Δευτέρα 13/4.

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Ρε παρατήστε που θα υποκρίνεστε ότι είστε online 67 ώρες για να γράψει 100%. Τους κακομαθαίνετε και δεν έχει και καμία απολύτως ακαδημαϊκή λογική αφού σημασία έχει να μάθεις και όχι να κάνεις ότι μαθαίνεις (μου θυμίζει την παπαγαλία). Το πιθανότερο είναι ούτως ή άλλως να τα θεωρήσουν 100% εάν τα πέρασες ως σελίδες μια μόνο φορά χωρίς να είναι παράτυπο αφού μπορεί να θεωρηθεί κάθε σελίδα Χ ώρες/λεπτά δυνητικής διδασκαλίας και το κύριο πρόβλημα που βλέπω εδώ είναι ότι το iclasscloud.com δεν τικάρει καν κάποιες ενότητες στο ψηφιακές υπογραφές.

Link to comment
Share on other sites

16 λεπτά πριν, curzondax said:

  δεν έχει και καμία απολύτως ακαδημαϊκή λογική αφού σημασία έχει να μάθεις και όχι να κάνεις ότι μαθαίνεις (μου θυμίζει την παπαγαλία).  

Για να μάθεις πρέπει να υπάρχει και κάτι ενδιαφέρον. Διαλέγεις το θέμα και δεν έχει καμία σχέση αυτό που διάλεξες τελικά με την πραγματικότητα. Η ύλη είναι...........................

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και εύχομαι υγεία σε όλους , άλλωστε σήμερα θα ήταν μόνο μέρα ευχών και τίποτα άλλο .

Σας παραθέτω το αρχικό email ενεργοποίησης που ήταν απο το κεκ στις 12 Απριλίου και ώρα  17:41 το χθεσινό μου email με τις ερωτήσεις ποπυ τους έκανα και τη σημερινή το πρωί απάντηση τους . Σε αυτό φαίνεται οτι η ενεργοποίηση έγινε κάποιες ώρες αργότερα , 13 Απριλίου 00:16 και αυτός είναι ο λόγος που δεν πληρώθηκα χτες .

 

2074072938_.thumb.jpg.1a31eb775ae914153286042884b7bc9e.jpg 1159056653_.thumb.jpg.0abdccb02869e566f3908404a3f5347c.jpg

 

 

 

 

Edited by panti82
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, ted78 said:

Πιστεύω τα δικά του είναι. Πήγε να κάνει τη δήλωση ΚΑΥΑΣ μέσω αυτής της διαδικασίας και γιαυτό δε φαίνεται οριστική στο αρχικό ποστ, επειδή αν δεν είσαι πάροχος δεν μπορείς να την ολοκληρώσεις.

Συνάδελφε @venezia ήταν περιττή αυτή η ενέργεια που έκανες. Δεν μπορείς να το οριστικοποιήσεις ο ίδιος.

Δεν την προχώρησα την υποβολή . Απλά ήθελα να ελέγξω τι ενέργειες είχε κάνει το ΚΕΚ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, georgegaleos said:

 

Σήμερα θεωρώ ότι έχω καλύψει το 80% των ωρών (67x80% = ~55 ώρες) και περισσότερες (σύμφωνα με την διαδικασία που μου υπέδειξαν από την iclass) και δεν έχει υπάρξει καμία ενημέρωση στην σελίδα .. ούτε σε καμπανάκι .. ούτε πουθενά ... μάλλον προετοιμάζονται για την Ανάσταση ... το ίδιο κι εγώ ετοιμάζω ταααααα αναστάσιμα καμπανάκια για να τους στείλω ... 

Θα συνεχίσω μέχρι να καλύψω και τις υπόλοιπες και την Δευτέρα θα στείλω το σχετικό αναστάσιμο καμπανάκι χωρίς πολλά καντήλια, αφού την Τρίτη που ανοίγει το μαγαζί τους (Iclass και το ΚΕΚ) θα επικοινωνήσω μαζί τους και θα στείλω και σχετικό mail και εκείνη την ημέρα και στους δύο.

Θα ενημερώσω σχετικά.

και μέχρι το Πάσχα του 2025 να μείνουμε μέσα καμπανάκι δεν θα δούμε

κόλπο είναι για να μας φάνε τα 200

το μόνο καμπανάκι που θα δούμε είναι της εφορίας, άνοιξε η πλατφόρμα για υποβολή δηλώσεων εισοδήματος 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, georgegaleos said:

Θεωρώ στην επόμενη φουρνιά (αλλιώς θα υπάρξει επανάληψη της ανάστασης....), διότι έλαβα το σχετικό

"➢ Έχει ενεργοποιηθεί το voucher
➢ Κωδικοί πρόσβασης για σύνδεση στην πλατφόρμα τηλεκατάρτισης:
1. Ιστοσελίδα Πλατφόρμας ΟΣΤΚ: www.iclass.gr
2. Username: *****************
3. Password: ************** "

την Δευτέρα 13/4.

αυτά τα είδες στην εργάνη;;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.