Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

Από την αρχική σελίδα της iclass.... κάτω στην θάλασσα μια πορτοκαλί κουκκίδα που βλέπετε είναι ο πιλότος και σας εύχεται καλή τύχη ...

 

 

ScreenShoot_17-04-2020_00003.jpg

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχω την εντύπωση ότι τα χρήματα μπαίνουν αφού γίνει ένας προέλεγχος των χαρτιών που στέλνουν τα κεκ. Οπότε χρήματα μπορεί να μπουν και Τρίτη και Τετάρτη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ερώτημα ειναι γιατί οι φωστήρες έβγαλαν χρονοδιάγραμμα πληρωμών με τη Μ. Παρασκευή μέσα .

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, ikaros13 said:

Με το autoclicker το ρύθμισα κάπου στο 10-15 λεπτό, κοιμήθηκα και μου έγραψε μόνο για μια ενότητα 9 ώρες!!  Καλά πάμε 

Κανά καλό και αξιόπιστο έχουμε;

 

@xalikoutis

Δώσε γνώση στο λαό! Τουλάχιστον έτσι θα μάθουμε όντως και κάτι!!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, xalikoutis said:

το αυτοματοποιησα πλήρως

Συνάδελφε αν έχεις φτιάξει κάποια εφαρμογή και θέλεις να την προσφέρεις στα μέλη του φόρουμ θα είναι ευπρόσδεκτο. Η εικόνα που έδωσες στην δημοσίευσή σου δεν ξέρω αν βοηθάει κάποιον (εκτός και αν είναι κάτι απλό και δεν το γνωρίζουμε οι μη έχοντες σχέση με το αντικείμενο αυτό).

Link to comment
Share on other sites

αυτός είναι Ηλεκτρολόγος και ξέρει από αυτά, βλέπω έχει και έναν controller, δεν ξέρω αν έχει σχέση με το θέμα

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς άκρη δε βγάζουμε με όλα αυτά. Το συζητάμε εκτενώς το θέμα ανακολουθίας προόδου και ανάγνωσης ενοτήτων, στις προηγούμενες σελίδες. Ρίξε μια ματιά αν θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.