Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

εγώ το βλέπω πολύ κακό. Διότι:

1. To είχαμε όλοι τελειώσει. Ήταν τυπικό πιά

2. Πάνε και τα δώρα απο τα ΚΕΚ

3. Ενώ θα μπαίναμε για Μάη για 550, τώρα θα μας πεί δεν μπαίνετε αφού δεν παιδευτήκατε σε καμία κατάρτιση. Εμείς όμως χάσαμε το χρόνο μας 10 μέρες.

Edited by katrmp
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

έχω ΚΑΔ που είναι σε αυτούς που μπορούν να ενταχθούν στο συγκεκριμένο πρόγραμμα.

όμως έχω και δηλωμένη σύμβαση στη Παρ. 9, Άρθρ. 39 Ν.4387/2016 

στην ουσία δηλαδή είμαι "μπλοκακιας" που δεν ασκώ ελεύθερο επάγγελμα επί της ουσίας, αλλά δουλεύω με συμβαση εργου σε ενα εργοδότη που μου καλυπτει τα 2/3 των εισφορών κτλ.

μπορώ να μπω κανονικά στο παραπάνω; φαντάζομαι ναι, καθως είναι υποτίθεται πρόγραμμα εκπαίδευσης και δεν έχει να κανει με το εργασιακό καθεστώς όπως πχ τα 800 (στα οποία δεν έχω ενταχθεί)

σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους τον μπουλο το προγραμμα... Πέσε το παραδάκι σε όλους τώρα να τελειώνουμε 

Και πέσε και τα 800 για το διάστημα από μέσα Απριλίου μέσα Μαΐου 


https://www.in.gr/2020/04/22/economy/oikonomikes-eidiseis/katargeitai-programma-voucher-gia-tous-epistimones/

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Σωστή κίνηση απο τον Μητσοτάκη αλλά δεν αρκεί.Απομενει να δουμε τι θα κανει με τον υπουργό Βρούτση.Εκεί θα κριθεί 

 

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά στο τέλος αφού παιδευτήκαμε , χάσαμε. Θα είμασταν κερδισμένοι αν δεν είχαμε παιδευτεί (εστω και αυτοί  με autoclicker). Τώρα πάνε τα λεφτα που ελπίζαμε για Μάη. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.