Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

δεν ξέρω με τσατίσαν και μου ρχονται τόσα μαζεμένα, εμένα μου έκανε εντύπωση η κοπέλα που με πήρε Κυριακή πρωι και μου ζήτησε το χαρτί που έγραφε τον ΚΑΥΑΣ, Κυριακή της το έστειλα και Κυριακή μου έστειλε τα passwords, σήμερα συνδέθηκα, ωραίο το πρώτο κεφάλαιο, είναι σε μορφή powerpoint και κουμπακι "επόμενο" πρέπει να πατάμε και "πίσω" αν θέλουμε να ξαναδούμε κάτι. Το λέω η ύλη με ενδιαφέρει και θέλω να μάθω κάτι, το επίδομα να το πάρω ναι αλλά αν όλη η ιστορία είναι να μας πουν ότι κάτι πρέπει να κάνουμε να πρέπει να λάβουμε τα 600, γιατί δεν μας τα έδωσε έτσι η κυβέρνηση, "να ορίστε να βοηθηθείτε Μηχανικοί και ξεκίνησε αυτήν την ιστορία με τα ΚΕΚ που θα το πω, με το που ξεκίνησε το δεύτερο κεφάλαιο της πρώτης ενότητας τα έπαιξε το σύστημα τους και μου στέλνει ένα scorm ότι δήθεν έχει λέει πρόβλημα η συνδεση μου internet που μεχρι που εβαλα αυτο το class cloud προβλημα δεν υπηρχε. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

23 λεπτά πριν, Inzaghi said:

Στο τέλος μας βλέπω να μένουμε με τα 400€ και πολλά μας είναι

Μπα. Μάλλον το αντίστροφο θα καταλήξει. "Λόγω τεχνικών προβλημάτων που αντιμετώπισαν κάποιοι χρήστες όλοι παίρνουν τα 200" αλλά φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά.

Link to comment
Share on other sites

αμα γίνει αυτο!!!

Τα βγάλαμε 66,67 ώρες. Μαζί με Μεγάλο Σαββατο, Κυριακή του Πάσχα από 16- 30/4 θέλουμε 4,6 ώρες την μέρα!!!! Υποχρεωτικα! Είναι δυνατόν κάποιο μυαλό να σκέφτηκε αυτό το μαρτύριο για Πάσχα?

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει κανείς στο www.elearningclass.gr τώρα?

Έχω τρέξει ccleaner, διέγραψα cookies,ιστορικό, δοκιμάζω chrome-opera τίποτα....με διαβεβαιώνουν τλφ ότι τρέχει...

Edited by pirsogiannis
Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, pirsogiannis said:

Μπαίνει κανείς στο www.elearningclass.gr τώρα?

Έχω τρέξει ccleaner, διέγραψα cookies,ιστορικό, δοκιμάζω chrome-opera τίποτα....με διαβεβαιώνουν τλφ ότι τρέχει...

οχι δεν τρέχει ..Σε λειτουργία συντήρησης λεει!

Link to comment
Share on other sites

ElearningClass
Πραγματοποιούνται εργασίες συντήρησης στο σύστημα.
ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΛΟΓΟΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΝ ΑΔΡΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

ΖΗΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ

 

Link to comment
Share on other sites

8 λεπτά πριν, stavros.gr said:

οχι δεν τρέχει ..Σε λειτουργία συντήρησης λεει!

Σ'ευχαριστώ. Οι διαβεβαιώσεις τους μας μάραναν...

katrmp: αυτή η φήμη σέρνεται κι εδώ στο φόρουμ. Τηλεφωνικά το elearningclass μου το διέψευσε 100%. Μου είπαν χαρακτηριστικά ότι οι θεάσεις έχουν ξεκινήσει από το Σάββατο.

Από το πρωί πρέπει να έχω στείλει συνολικά 10mail σε ΚΕΚ-πλατφόρμα και 4-5 τηλέφωνα. Προς το παρόν κρατιώνται όλα στο αρχείο... Στο πόδι όλα φτιαγμένα ακόμα μια φορά...

Edited by pirsogiannis
Link to comment
Share on other sites

6 λεπτά πριν, ikaros13 said:

Τουλάχιστον τα 800€ θα τα πάρουμε τον άλλο μήνα ακούραστα; Πολύ παιδεμα το σύστημα για 600...

για το θέμα οτι δεν χρειάζεται να είμαστε όλες τις ώρες και τα κλικ κτλ για να πάρουμε τα 600 μου το είπαν και εμένα απο το κεκ. απλα λεεί να συνδεθείς μια φορά μόνο τουλάχιστον με τους κωδικούς σου για να ενεργοποιηθεί το voucher. Ανέφερα αυτά που διαβάζω για κλικ κτλ, τα βασανιστήρια και οτι κολάει-πέφτει το σύστημα και λεει κανένα άγχος τα 600 θα τα πάρεις κανονικά. δεν ξέρω τι παίζει, δεν μου είπαν παραπάνω. Ακόμα δεν μπόρεσα να συνδεθώ πάντως.

Για τα 800 κάτι θα βρει και δεν θα μας τα δώσει. θα πουν οτι και καλά έγινε μερική άρση των περιοριστικών μέτρων και όλα κομπλέ. έτσι πιστεύω εγώ. Κοινώς θα μείνουμε στην καλύτερη με 600 για 2+ μήνες. Το + το βάζω γιατι το όλο θέμα θα έχει βραχυ-μακροχρόνιες συνέπειες για εμάς οικονομικά. Γιατι οικονομικά εξαρτώμαστε απο το υποψήφιο πελατολόγιο, το οποίο και αυτό θα έχει υποστεί ζημιές. Κοινώς βράστε τα....

Edited by tzitzikas
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.