Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αλλαγή νομοθεσίας για ημιυπαίθριους


Recommended Posts

Για να ημαστε πιο σωστοι, τυπικα ισχυει 35% εξωστες εκ των οποιων το 15% μπορει να ειναι Η/Χ ανα λογικα ανα οροφο και με τις γνωστε ελαχιστες ή μεγιστες διαστάσεις..

 

Υπαρχει καποια χρονικη ενδειξη για την αλλαγη των Η/Χ???

Εχω 2 δουλειες στα σκαρια και ειδικα το 0,80 του υπογειου μου κοβει τα ποδια..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 477
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τα περι εγκυκλιου τα εχω ακουσει κι εγω αλλα μαλλον για ευσεβεις ποθοι μου ακουγονται. δεν υπαρχει καμμια λογικη σε κατι τετοιο. ειδικα η μπιρμπιλη....με τιποτα.

 

αλλαγη στους ΗΧ τωρα, μονο αμα περιμενεις τον νεο ΓΟΚ. Δηλαδη καλα κρασια, να το κανουν, να το γραψουν, να γινει διαβουλευση, να ψηφιστει. Με χιλια ζορια κανενα 6μηνο και μονο αν το παρει πατριωτικα η μπιρμπιλαινα και υιοθετησει πληρως τα του ΤΕΕ και ΔΟΚΚ που συμφωνουν σε ιδεατα στερεα κλπ "οπος αμερικι" - αλλα ποιος πολιτικος υιοθετησε πληρως τις προτασεις των τεχνοκρατων? αρα βαλε και λιγο καθυστερηση να αποφανθουν οι συμβουλοι, καθηγηταδες, ο ασεμπιγιο, ο μπαρμπα μπεν κλπ και βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Για νεο ΓΟΚ δεν το συζηταμε οτι καλυτερα να αρχισω να πεταλωνω μυγες (μεχρι τωρα τις σκοτωναμε)..

 

Τεραστια ασαφεια επικρατει αυτη τη στιγμη.. Και σταβος ο γυαλος και σταβα αρμενιζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Χτες ήμουν στη ΔΟΚΚ και μου είπαν ότι θα καταργηθεί το σύνολο του νόμου του Σουφλιά και θα επανέρθουμε στο παλιό καθεστώς

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους συναδέλφους!Υπεβαλλα ενα φακελο στις 16-07-2009 με αποτελεσμα να προλαβω το ΦΕΚ και πηγα με τα παλαια δεδομενα.Μη γνωριζοντας οτι η εκδοση αυτης της οικοδομικης αδείας ειναι στο 6 μηνο και θα ηθελα να πληροφορηθω τι θα γινει.Υπαρχει περιπτωση να επανελθει για αυτες τις περιπτωσεις το 9 μηνο?ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

9 Μηνες τελικα...με αποφαση νομαρχη.

Τουλαχιστον στην πολεοδομια Δυτικης Θεσσαλονικης - Ευοσμου.

 

αγαπητέ συνάδελφε αν έστελνες τη σχετική απόφαση θα έκανες μεγάλη εξυπηρέτηση

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.